re: Karlovy Vary

08-07-05

Huh - zvesela jsem doma. Z nosu se mi valí rýma a trochu to pripisuji extremnim skokum teplot a počasí vůbec - a stanu..a svému spacaku který je zjevně tak do +20°C :)
No - popořadě. V pindělí se, přes veškerou mojí skepsi, kolem jedné za dveřmi objevil Efa se Zoomem, Sus a Peťou, v zápěstí dorazil Patawa a vlastně i Prochyn a Marty s Peťulkou. Všichni ready - já vylézající ze sprchy. Takže chaos, ale s menším spožděním jsme vyrazili. Cesta ok. Ve Varech jsme postavili stan takovou rychlostí, že bychom mohli jít klidně i do soutěže - a odputovali do bazénu. Večer proběhlo cpaní-se na film, pak cesta do stanu a ukolébání šuměním kolem stojících topolů ve větru...ššššššš-ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ...
Ráno mě vzbudilo jak ch...prší a zima. Takže se šlo na film a na pásmo krátkých filmů (fintička - přečkat dobu, kdy pouští lidi kteří mají lístky místo za skleněnými dveřmi, v "lounge" z 60tých let se osvědčila) Musím říct, že krátké filmy mě možná pobavili víc než dvouhodinový western The Wild Bunch u kterého tekla krev (notabene blbě udělaná) z plátna.
Pak už jen becherovka, keyrum, kola, redbull, vodka...snad všechny podniky ve Varech, okružní jízda busem a focení mého pupíku před hotelem Pupp :))). Doškobrtání za světla do stanu a vedro vedro vedro.
Po procitnutí jsem si střihnul "back to reality" kolečko po luxusním tartanovém okruhu stadionu - ovšem naboso...a krokem... Jak tak sluníčko přidávalo intenzitě, tak mam spálená chodidla..nechápu. Zbytek dne proběhl trochu v tranzu - snaha zesynchronizovat se se zbytkem skupiny marná.
Ráno po sedmé jsem musel sbalit stan, vyhodit z něj "spoluspáče" a odfičet vzhůru novým zážitkům - na pohřeb :- ech.

Podtrženo-sečteno bych řekl, že:
- mexická restaurace změnila kuchaře a nic-moc teda..nic moc.
- znělka letos také nic moc (ale když mi bylo vysvětleno, že v ní vystupují postavy ze všech minulých, tak to alespoň dává trochu smysl)
- hlavní je se nestresovat, že něco člověk neuvidí
- bazén není na střeše 16ti patrového hotelu..a je vyhřívaný
- na okruh stadionu se nedá vjet autem
- podprsenky jsou letos pasé
- první řada na balkoně v Thermalu je fakt blbá - není vidět na titulky
- Anifest nebo Letní filmová škola by nemusely být špatnou alternativou.