Hm. Krapet to tu hnije, ale snažím se držet rady vnuknuté rodičemi: Když nemůžeš potěšit, radši neříkej nic. Přetransponováno na blogy: hovadiny nikoho nezajímají.

Jedno ani druhé moc nedodržuji. ALE - je tu nová Season geniálního seriálu Channel 4 - IT Crowd. Zatím první díl a doufám, že jim to vyrdží protože mne rozesmáli. Opět. Celý díl je na Y2B a jinak ke stažení první část a druhá část (heslo: bylordkolol) a titulken hýr.. 

Tak - a hupky dupky - zpět k ekonomii.

Jo - zbožňuju setkání s babičkou. Je fakt, že její rady do života byly většinou podstatně přínosnější než cokoliv od rodičů, ale poslední dobou je to striktně monotématické - že prý ať si pořídím dítě. wtf? WTF! Že by se jí líbilo být prababičkou. Copak jsem nějaká "25-32, dostudováno, stabilizovaná životní situace, tik-ťak a začínám se nudit"?

Nechci znít úplně zle, ale mám ten plíživý pocit, že to díky načasování nějak neklapne... ehm..

Hmmňo.. Po vizuální stránce, velikosti projekční plochy a barevnosti laserů mi nezbývá než říct: Tak to jsem ještě neviděl (pominu-li U2 na strahově - ti to měli myslím přece jen krapet větší).

Po hudební nebo obecně koncertní stránce dělám (i přesto, že jsem si zahopsal) -zíííív- a jdu si pustit vlastní video záznam koncertu z LPC OAF.

Mimochodem silně pochybuji, že pánové cokoliv live mixovali - možná tak koukali, jak jim ubíhají procenta na hdd playeru, hráli Tetris a čekali, až si budou moct dát sprchu a spát... Nu což - Superstars ;-)

Možná ten film uvidím jednou celý a možná i od začátku - některé věci mi prostě nejsou souzeny. Kdysi jsem viděl konec - stejně jako Psycha a můžu říct, že TO je pak dost nuda. Mno - Slavnosti sněženek ale potěšily i tak. Zvlášť dlouhý pan na spletitý (spletitýýý!!) les a silnici. A já odkud to ta Americká krása má ;-)

Třešničku tomu ovšem dala tahle diskuze k filmu.

Nějak jsem tušil, že japonci jsou prdlí (zaplať.. ..transcendentno za to), ale když brouzdám fotobanku s klíčovými slovy "relaxed business woman" a vylezou mi tyto dvě fotky, tak přestávám vědět...

Inu - jiný kraj, jiný mrav (a krávy bučí jinak :-) )