Bez velkého přehánění lze myslím konstatovat, že se sobotní záležitost, z pohledu normálního občana, vydařila. Každý se ujistil, že "je na správné straně" a když potkal známé, tak tuplem.

"Nepřítel" nedorazil - a pokud to mělo být těch 15 chudáků u Právnické fakulty, kteří záhy vtipně prchli, tak je to snad jedině dobře. Zato se ukázalo, že to tak trochu chybí hyper-mobilizované Antifě (která podle vzorku sestává z pubertujících dívek a jejich BFs.) a pravidelně alkohol doplňujícím hochům v kuklách. Pořád nechápu, když jde někdo demonstrovat proč si bere flašku vodky do kapsy :-/ O kuklách nemluvě - buď mám názor a stojím si za ním, nebo tam nelezu.

Policie totálně zablokovala vstup do židovského města. Prostě zabarikádovali celé ulice a šmitec. Když se toho tolik nedělo, přepli zřejmě do módu "čvičení" a organizovaně přesouvali jednotky. Zajímavé-zajímavé - mají to docela zmáknuté.

Pak došlo ke klasickému přepnutí levicového davu: policie=systém=zlo a zbytek byl ve zprávách.

Když to shrnu, tak se zdá, že došlo hlavně k oprášení výzbroje policie vyzkoušení koordinace jednotek v centru - tož - pěkná pieta... 

Whoups.. - Nějak se mi pořad nedaří vyladit spamfilter na formuláře, tak aby nebyl po nějaké době hypersensibilní. Takže za případné "odmítání" případné pardon. 

Mňo - necítím se jako levicový (nezaměstnaný) student v kapuce (právě naopak), ale myslím, že čas od času by se člověk ozvat měl. 

Když v Americe stávkují scénáristé tv seriálů - v Evropě stávkuje kdo? Dirigenti? Baletky? Ladiči klavírů? Trianglisté? Příjde mi, že svět je postavený na hlavu když STÁVKUJÍ SCÉNÁRISTÉ.

Dalo by se z toho usuzovat, že to delá každý "pisálek", když jich je tolik že je stávka i vidět. Ovšem představa milionů znechucených tlustých amíků bez pokračování oblíbené sra... nevědouc "jestli si Ernesto přece jen tu hlavu nenechal přišít poté co mu jí Amanda usekla", je také zábavná. Zlaté časy pro kreativní střihače, flashbacky a v budoucnu se vyklubivší snové sekvence  trvající třeba i 5 dílů.

Cha - trochu se skluzem, ale zaznamenaníhodné - přesto. Můj první výlet do Českého Krumlova. Jak mi o tom všichni x let vyprávěli, tak měli pravdu.. ("...a pak praštil čepicí od mouky o stehno a řekl - jo-jo..")

Co by kamenem dohodil od hnusných paneláků je najednou za hradbami oáza, skanzen a Staré město na jednom míste. Nahuštěnost domů a uliček působí, že člověk potává lidi jak jdou v noci z podniku do podniku i třeba víckrát. Podobnost domů a uliček, že se člověk ztratí - třeba i víckrát.. ehm.

V životě jsem nebydlel tak v centru čehokoliv - není nad to ráno vstát, posnídat a za minutu být v galerijní kavárně Egon Schiele Art Centrum u červeného vína, latté a dortu. Prolelkovat dopoledne, koukat na školní výpravy a zlehka se pak přesunout také na výstavu - aby se neřeklo.

Keith Haring - geniální. Ovšem Petr Kvíčala snad ještě víc. Výstavu prvního jsem si užil s tím, že když vystavoval naposledy ve Vídni, tak se mi neporařilo přemluvit nikoho ze třídy (hlavně třídního..) aby tam šel. A z druhého jsen nadšený tuším od nějaké souborné výstavy strukturalistů v Klatovech. Akryl je budoucnost (barvy) :-)

ps: dole na fotografii je samozřejmě záběr z předvánočního bombardování v Kosovu..