Někdy začátkem května jsem tu linkoval na takový tématický animovaný film. Teď jsem na netu narazil na (sice v hnusné kvalitě, ale i tak..) na další animace od Dona Hertzfeldta a to tak že šílenost Rejected (6.9 MB .wmv) Vím, že to je starší a po spoustě disků se povaluje kvalitnější verze, ale přesto to stojí za to :) A jestli to ještě někdo neviděl, tak bacha - večerníček o víle amálce to není..Rejected Cartoons - 6.9 MB

Programově pokračuji v dekonstrukci mediálních obrazů, které jsou nám předkládány a takžetedy: dnes (středa) v 23:10 na ČT2 - dokument Obchodníci s "coolturou" - The Merchants of Cool. Sice z roku 2000, ale řekl bych, že mechanismy manipulace teenagerů a obecně způsoby prezentace skupin a projektů (ať už se jeví sebevíc "real" a myslí to vážně) se od té doby změnily zásadně spíš do negativního extrému, než, že by si manageři sedli a řekli: tak jooo - nechme tomu volný průběh, však ono to už nějak vydělá... :-)
Doufám, že to bude dobré.Obchodníci s ’coolturou’ - The Merchants of Cool
Docela vtipný překlad - mimochodem.. ;-)

Šílené slovo :) Nicméně když už tady dělám promo všemu možnému, tak proč né sobě - muhehe.. A onehdá mi přišla od Sarinky nascanovaná stránka z Fontu, která to jednoznačně potvrzuje. Smiley je prostě IN ;-)
Smiley je IN aka. lepší být in, než nemocný a chudý..

Mňoo - jak bych to tak shrnul..? Páteční přehlídka v roxy byla fajn. Modely z 90% nositelné, prdelky pěkné - některé možná až moc sebevědomé.. čert ví kde je hranice sebevědomí a namyšlenosti. Akce rozdělená na dvě části - jedna klasické chození po molu a druhá jakoby scénka ze zastávky noční tramvaje. Geniální - klasický průřez lidma z noci. Chlap s cestovním kufrem (no dobře - těch se po nocích zrovna moc nepoflakuje - působí spíš podezřele), stydlivá slečna, nafintěná "managerka" co furt ostentativně telefonuje a straní se ostatních, vykalené slečny z párty, páreček co po sobě leze, hustá slečna shánějící oheň na brko, skateový páreček.. všichni koukají do jízdního řádu, postojí a "odjedou". Pěkné. Jen mi přesně v momentě, kdy dohrála hudba, lidé přestali tleskat a než stačil začít další track, začal ukrutně zvonit telefon - normálně ho sám neslyším.. zato teď ho slyšeli všichni.. ech..

ÖSPles

29-11-05

Po dvou letech jsem se vydal (resp. přišla pozvánka, tak proč ne..?) na ples mého gymnázia. Klasickou sestavu Walter, Zuzka & Já tentokrát rozšířil i Green a tím to od nás ze třídy opět skončilo. Nevermind - aspoň jsem nemusel absolvovat divadélka stylu "tumáš vizitku" - "aaa - již .ing /.mgr /.PhD - whatever.."
Snaha byla tentokrát se neopít (tolik) a myslím, že se to docela povedlo. I když také letos jsme obrali chuděry co prodávají lístky do tomboly, nadávali nahlas na novou ředitelku, rozbili skleničku na parketu.. a v závěru došla anarchie až k odpalování brk ve foajé (čti fopá ;) - stylově se sklenkou sektu v ruce.
Ovšem letos už nenastal ani pokus o tanec / náznak tance / opilecké potácení přes sál. A možná je to tak i líp.
Afterparty ušla - i když už nikdo z nás moc nekalil. Zato v tombole jsem "vyhrál": 2x hrníčky Reiffeisen Bank, futrál na CD, sadu 7 (?) propisek (všechny stejné..), design-vývrtku na víno ("design" píší na obalu.. tak asi.. je...) a DVD Snowboarďáci. Wau! Toho bych se nenadál.. originál! :))) To si můžu Martinku Klírovou pouštět pořád dokola :)) A aby tomu nebylo málo, tak jsem vyhrál i ve fotbálku!!! Jááá! LOL - no - možná jsem byl jen ve vítězném teamu, ale vzhledem k tomu, že na druhé straně byl prozměnu Green, tak bych řekl, že síly byly víc než vyrovnané.

No - ale tohle bych málem propásl. Goethe Institut se někdy nezdá.Média - Performance: Fúze imaginárních prostorů
Jsem zvědavý co bude říkat Michael Bielický - velká novomediální hvězda druhé poloviny devadesátých let. Doufám, že posun vnímají všichni.

Média – Performance: Fúze imaginárních prostorů
28.-29.11.2005 Goethe-Institut, Masarykovo nábřeží 32, Praha 1, 2. patro

Mezinárodní sympozium se tématicky pohybuje na hranici performančního umění a umění nových médií. Je to prostor, ve kterém se setkává imaginární prostor scény s virtuálním prostorem digitálních médií. Zaměříme se na historii, současnost, ale především na možnou budoucnost propojení živé performance a médií.

Nechodím zas až tak často na módní přehlídky.. ale neodpustím si menčí páteční promo Parazit Fashion Show, která bude dneska večer v NoDu v Roxy (od 20h - když už tak se vším všudy..)
Posledně co jsem viděl bylo opravdu zajímavé, nekonvenční, zábavné a se super hudbou. + bylo narváno. Kdo dřív příjde - míň se mačká :)Parazit Fashion Show

Dneska večer začal Festival Francouzského Filmu a vzhledem k tomu, že jsem poslední dobou trochu zanedbával frankofonní akce, tak mi přišlo docela vhod poslechnout si zase trochu "ž" a "hchr". Ovšem slečna za kasou ve Světozoru kroutila vytrvale hlavou, že lístky už opravdu nejsou, pak zašoupla okenko a šmitec. Nicméně nějaký člověk předemnou jí přemluvil, jestli by nemohl sedět aspoň na zemi. A tak se pokladní jala telefonovat nějakému "provoznímu", pak za ním dokonce i šla, aby se vrátila s tím, že nám má řict, že NE.
Dvě slečny s pozvánkou či co a ten člověk se ale nedali a že si to půjdou domluvit sami a tak jsem šel v závěsu za nima - první kontrola lístků u vchodu: pán vysvětlil, že je to domluvené s "provozním" a že si prý můžem sednout na zem :) Druhá kontrola před sálem - slečny vysvětlily, že mají pozvánku (ale ne lístek..?) a že je to domluvené s "provozním". Tiše husím krokem jsem s nimi prošel do sálu...
Proběhlo uvítání velvyslance Francouzské republiky, zahájení festivalu, úvod herců.. začal film a v narvaném sále zelo jedno volné místečko - ovšem s cedulkou VIP. No - během úvodních titulků už jsem na ňom seděl ;-) I když mě trochu hryzalo svědomí, když do sálu vešel starší pán, chvíli se chaoticky rozhlížel po místečku a pak si sedl na zem...Festival Francouzského Filmu
Každopádně přehled filmů vypadá docela slušně a k tomu akce neprobíhá jenom v Praze!

Před pár dny ležel na ulici čerstvě mrtvý holub. Oka - takových po ulicích je, tenhle ležel ale uprostřed křižovatky. První myšlenka byla: proč zrovna uprostřed silnice? A pak už jsem byl pryč...
Dneska ovšem jdu kolem a holub stále na svém místě - totálně ehm.. rozježděný.
Tak si tak říkám - kdo přejede mrtvé zviřátko na silnici, notabene v boční ulici? To je jako kopnout míč po gólu znova do branky. :)
Já kličkuji!

Onehdá jsem spouštěl další webík - nebo spíš takovou prohlížečku fotek :) www.sklenardan.com. Někdy je radost pracovat. Nikdo neklade zásadní odpor a věci se proste domluví, navrhnou, udělají a (snad) mají všichni příjemně hřejivý pocit. Jediné co mě trochu mrzí je, že jsem nebyl schopný přesvědčit o kráse patkového písma :( Přitom "Bank Ghotic" je taaaak okoukané.. No porovnejte: Trajan vs. Bank Ghotic
Daniel Sklenář - www.sklenardan.com
A také jsem se dozvěděl, že téhle slečně je 15 (teď už možná i 16...) - to bych netipnul ani omylem..

A další víkend fuč. Pořád ještě mi hučí v uších ze sobotního večera.
Sice jsem po hurá výletě na Český Šternberk skončil před vyprodaným Akráčem na The Young Gods - bez lístku jak tvrdé i :) (alespoň stylově k jejich vizuálu), ale stal se malý zázrak. Nejdřív sice vyšel ven člověk co prodával lístek za 200,- (to jsem byl trochu pomalý..), ale pak dorazil jakýsi pán, že má lístky a neví co s nimi. Nechápal, že může být vyprodáno a rozprodal to tam :)
Koncert byl hutný - lidí neskutečně a já si připadal jako ten nejmladší v celém podniku. Manželské páry... no cement.
Hudebně mne to nijak nepřekvapilo (kupodivu - ebm jsem nikdy nežil). Ale krásně se ten zvuk valil a třepetal v prostoru. Světlomet, který měl zpěvák přimontovaný na mikrofonu působil, při svícení do lidí, jak z hraniční hlídky :) Stylové. Další legenda ze soundtracku ke Sliver za mnou ;-)

Nächste Station byla Roxy, kde probíhala - no řeknemě retro :) - Human Traffic party. Loutka a spol. Lidí překvapivě docela dost. Promítání filmu jako zástěrka pro párty je poměrně legrační, ale na druhou stranu.. proč ne. Spíš jsem zvědavý, jak dlouho jim tahle legislativní obezlička vydrží.
Hudební progrese nulová. Vytancován, vystřízlivěn a post-burritos v nonstopu jsem odfrčel dom. Dom.com :))

Away

21-11-05

Tak šumění v uších má své výhody - neslyším jak hučí stroj a není slyšet ani harddisk, ale aspoň se nestresuji malou pamětí a prostě čekám... Čekám a koukám na tohle.Away - 11 MB QuickTime
11 MB QuickTime odnikud nikam. A i zbytek věcí od Monkmus je zajímavý. (doporučuji psycho A day at the park - jen to chce ten QuickTime

BTW - je zajímavé, jakou zastávkou vlak projíždí... :)

Chumelí!

19-11-05

2:47 - sníh, sníh, sníh! Yes, yes, yes - víc víc víc!! Konečně i tady v Dejvicích.

Humny - humna.. takové pěkné kulaté slovo. Je to vůbec něco reálného?
Ať tak nebo onak - stejně nevím kam se šustnout. Svědomí hryže a říká "učit! voe!". Nicméně všichni víme, jak to nakonec skončí...
Pozitivní na dnešku ale je, že mám technickou a emise na příští dva roky, takže můžu jezdit a nemít přitom blbý pocit, že až mě chytí, tak bude průšvih.
(..a jak se mi jezdilo pěkně, než jsem zjistil, že už mám oboje 4 měsíce propadlé...:)

Jako správný dekadentní buržoust :) jsem se dneska nejdřív pěkně naobědval a pak - poplácávajíc si plné bříško - z rozmaru vygoogloval, kde se dneska demonstruje proti komoušům. Kdo by to byl řekl - v ulici Politických věznů, před jejich hnízdem, od 12:00.. Kolem druhé ovšem informace k ničemu. Tak jsem tedy zase smotal baret do šuplíku a šel do sklepa trhat stará prostěradla na kusy a vyrábět molotow koktejly, protože až je za pů roku zvolí 25% (z volících) občanů - já budu připraven!

(-. ale jen napůl...

Grrr.. je šílené, že se pořád najdou lidi, kteří si nedají říct, nevěří a vedou blbý kecy, jak to bylo dřív fajn. Nejvíc mě vytáčejíí taxikáři - za 1. co mi to cpou a za 2. to přece nemůžou myslet vážně. Kdyby to bylo jak dřív, tak stojí před hotelem Intercontinental ve Volze a čekají na nějakého západoněmeckého dobrodruha místo aby vozili třicet lidí za večer :-)
A kde bych asi byl já? - S největší pravděpodobností bych místo klikání a ťukání soustružil někde v ČKD, mluvil možná slovensky (v domění, že to je skoro rusky) a připojit bych se mohl tak maximálně do prvomájového průvodu... :-/
Takže velké díky rodičům (a jiným :), že chodili mrznout do davu zatímco já byl doma s angínou.
Skoro závidím Polákům, že už se spálili podruhé a jakoby si refreshli vzpomínky - třeba jim to chvíli vydrží. Nám zbývá asi jen hlásat dostatečnou kritičnost - třeba klasicky tričkem proti komunismu. (dole jsou IMO lepší)
Coman-Tchi Dopee-Tchii

A jako každý rok se kolem 17. listopadu začínají v médiích objevovat fotky a reportáže "dětí co nezažily komunismus tzv. nedotčených.. bla bla.." - nejlépe celých tříd atp. Co s tím? Zjevně se redaktoři vyžívají v natáčení teenagerů jak říkají do kamery: "Nevim..xixi" a "No - nějací studenti byli.. upálení? - na Staromáku? - Když šli z Národní? A nebylo jich 27?" :))
OK - trochu přeháním - tak by to možná vypadalo kdyby se zeptali mě, jelikož těch 27 popravených českých pánů jsem musel googlovat -- se mi 16 zdálo nějak málo... ;-)
Ale třeba se ztratí nějaké dítě v noci v lese (když šlo domů od kamaráda) a policie nasadí vrtulník s termovizí...

Heh.. tak to dopadá, když projdu oddělením "dámské literatury". Mám z toho TAKOVOU hlavu a některé věci prostě nechápu. Třeba, jak to může někdo vydat, nechat udělat odpornou obálku s fotkou, svíčkou, kusem látky, růží a brush scriptem - to celé lehce rozmázlé a také, jak to může někdo koupit, přečíst a třeba si to dát i do knihovny (do výši očí...).
Nicméně některé edice jsou přinejmenším úsměvné:
Svatba, aféra, rozvod - and the beat goes on...

Každý solidní blog musí "these days" linkovat na reklamu s hopíkama (a žábou, a nevěřícím psem...) :) U mě sice trochu mit dem Kreuz nach dem Funus, ale i tak. Nejúžasnější je, že to je opravdu real (až teda na tu žábu - ta mi trochu nesedí..) - prostě pustili půl milionu hopíků po ulici. Tím mě trochu předběhli páč jsem jich chtěl vždycky ze šestého patra Veletržního paláce hodit dolů do dvorany alespoň kýbl - a když ne tam, tak aspoň v Stephansdomu - případně v jakékoli nejbližší gotické katedrále... njn. Tak alespoň těch 7 najednou na gymplu ze třetího patra.. :)
Sony Bravia Hopíci :)

Dost tu na to kašlu, že? No - omluvou (mi) budiž, že jsem opět zabředl do vnitřností tohodle webu s tím, že to předělám, vyčistím, vyleštím.. a přestane to být taková prasárna, jako byla doposud. (Ještě, že nikdo ty scripty ze kterých se to generuje nevidí ;-) Taková prasárna..)
Nicméně - hlavně jsem si vylepšil hlavně admin a přidal "rozklikávací" příspěvky, takže teď, když se klikne na nadpis, nebo na komentáře a-ne-bo na takové to >>více<< (pokud je), tak se to otevře...kupodivu. Mňo. A také se dá díky tomu konečně linkovat na příspěvek - takže se tu můžu citovat i s křížovými odkazy - hehehe..

Chmm.. jak moc má smysl psát o víkendu v pondělí těsně před půlnocí? Možná, že trochu přece jenom ještě jo. Zvlášť, když neproběhl obligátně:

10 soumrak, hudba, alkohol
20 nějak cesta home
30 odporné ráno
40 goto 10

ale relativně decentně a k tomu všemu jsem byl ještě v sobotu ve škole!
Na MatFyzu se konal takový decentní workshop o virtuálních bytostech, umělé inteligenci a implementaci emocí.. Opět mi to vzalo několik iluzí a opět mne to absolutně nadchlo. Výtečná byla přednáška Alexandera Nareyeka - dokonale připravené slides s odkazy na videa a programy - všechno fungovalo, všechno bylo tam, kde má být (né klasické -click- a nic + "jéé no ten soubor tu nějak není..?!") a ještě to bylo zábavné. Narozdíl od nějaké následné prezentace studentského projektu u které jsem usnul.
Závěrečná diskuze na téma "míchání inteligentních kouzel ve fantasy hrách" byl dobrý úlet, ale přesto zajímavé a inspirativní.
Miniworkshop o virtualních bytostechNení nad to rozebírat Pong, PacMana, Unreal nebo Sims na akademické úrovni a ostatně i půdě ;)

Úplně jak na smrt jsem zapomněl, že se včera pořádá další filmový večer - tentokrát na téma rasismus ve filmech, nebo tak něco..:) Připadám si jak pako, když jsem se smolil s plakátem na tuhle akci a pak mi to úplně vypadne.
Ostatně - šlo spíš o ten poster a vidět ho pak někde vytištěný. Konečně A2! Po popotahování s tiskárnou prošla verze bez svastiky.. k tomu nějak vyblité barvy.. - čert ví - prostě pre-press is not my hobby resp. s tím nemám příliš praxe a zjevně "global red a black" jsou na křídovém papíře nejhnusnější :)
Hodně zajímaví byli lidé, kteří se sešli. Mimo jiné i páry co žijí zjevně "skin-way of life" - ale v pohodě. Nejvtipnější byl týpek v hnědém co vypadal jak Kiff z Futuramy a u počítače s netem neseděl, ale stál v předklonu. Akčně si kontrolovali s kolegou od vedlejšího stroje něco na obrazovce a tvářili se u toho, jako kdyby zrovna spouštěli atomový útok někde na druhém konci zeměkoule...
Když se mi podaří vydolovat ze svého mobilu fotku pořízenou na Edův telefon, a bude na ní něco vidět, tak ho nahodím :) (těchníka....)

Člověk by si myslel, že Dr. Alban někdy kolem třiadevadesátého roku umřel a byl zakopán hodně hluboko... Zřejmě ne sic plakáty po městě tvrdí opak.
Že by se zdravý způsob života bez kokainu, marihuany a (hlavně) heroinu vyplatil? Popové hvězdy jsou totiž TAK zásadové.
Dr. Alban - and many many more.. :))...a hlavně "many more". Třeba i Sing Halellujah, No Coke a It’s my life, nebo i Sing Halellujah, No Coke a It’s my life - případně ještě No Coke.. :-/

V noci je všechno jinak. Stačí trochu přitlumit světlo a hned je útulněji, lidé si k sobě sedají blíž etc. ;-)
Taková zastávka MHD je ale zřejmě svět na -1. Přes den na ní všichni postávají pod střechou, případně krouží kolem, čtou plakáty a inzeráty nalepené z rubu i lícu budky a kouří. V noci, se mi zdá, že se lidi rozprostřou kolem zastávky v min. 7mi metrových rozestupech a civí. Alternativně šmudlají smsky.
Zvláštní... Že by jakési apriori očekávání agresivního opilce?

Must see! Jestli jsem byl nadšený předchozími filmy od Aadrman Studios potažmo Nicka Parka a trochu rozpačitý ze Slepičího Úletu, tak Wallace & Gromit - Prokletí Králíkodlaka všechno vykompenzoval. Geniálně, do detailu naanimované postavičky, které na sobě mají i otisky prstů animátorů (taková pěkná fintička - a hned to působí přirozeněji). Zaběhlé záběry z hororů (pohled "přistrafuje" u země na vrata kostela, záběr od stropu na faráře, jak rovná věci na oltáři.. nejednou se něco šustne v poslední řadě lavic..), postavy vyžívající se ve stereotypech a hlavně nepřeberné množství králíků - fakt k sežrání - huňatí s takovým tím playboy -tut-tut- a obříma očima. Vycucávají je obřím vysavačem z nor a nejdřív to táhne uši a pak -flup- se objeví v jakési nádobě, kde se vznáší a dávají si figury jako parašutisti při volném pádu! Asi bych je chtěl mít doma...
Wallace & Gromit - Prokletí Králíkodlaka497 ze 497ti hvězdiček a mrkvičku.

Lehce vynervován kolem druhé ranní spouštím "nový", více konvenční způsob komentářů. Žádný zázrak - vim.
Mělo by to fungovat... mohlo by to fungovat - PLZ ať to funguje! :)

Už jsem si myslel, že vrcholem tohodle víkendu bude sobotní borůvkový koláč (s drobenkou - a zmrzkou) v Café Louvre, "když tu náhle.." ..neděle večer a hecnutí se za kulturou do Akráče na The Dead Texan, příjemně ambientní sedící večer, trochu krátký, ale se solidní projekcí ve stylu jejich webu. Jen dámy co seděli poblíž řešili nový plakát Pavlo Habery a furt se hihňaly..
Povedl se strategický plán - vyrazit autem - že nebudu pít. Jen s parkováním to bylo trochu složitější, páč zjevně podobný nápad mělo víc lidí.. a tak jsem po čtvrthodině kroužení zaparkoval prasácky na "5x nemocnice" a doufal, že se nikomu ten večer nepřihorší :)) Nepřihoršilo.
Po skončení produkce nastal spontánní přesun do Archy na zbytek Famufestu, kde jsem tedy viděl aspoň poslední film ale i tak to bylo dobré. Ještě víc potěšil koncert Here!! Následně i Umakartu, přičemž u těch mne nejvíc fascinovala vánoční výzdoba reprobedny - blikajícíma světýlkama :)) Very stylish x-mas rock’n’roll ;-)

Ještě jedna imprese z Vídně (dneska je to totiž takový retro-update-day): Výstava rakouského "disneye" v MAKu mi úplně nesedla - je fakt, že tam mají spoustu užitého umění a sbírky snad od středověku, ale chmm.. chmmm.. asi jsem nebyl v náladě na vidličky, hrníčky, zubní kartáčky z velrybích kostí etc. Z nových věcí nic převratného - kulatý ping-pongový stůl všichni viděli na DesignBloku. Na druhou stranu se opravdu jednalo o věci přinejmenším v malých sériích vyráběných a v reálu používaných. (což se o 90% cz prezentace na DB říct nedalo :( Ale asi je to o podmínkách..)
O to víc mě ale potěšila.. co potěšila - nadchla výstava Uaaaaa!!! Manga kde byla v rámci jediné místnosti shrnutá celá filosofie a technologie mangy. Informačně naprosto vyčerpávající: rozbory obrázků, rytmiky, toku čtení, použití různých prvků a "filmových" fintiček, pohlavní specifika postav a výstavba příběhů. To celé z pohledu evropského komixu v porovnání s japonskými zvyklostmi a naopak. Luxus. (BTW - průměrný čtenář mangy dává stránku za 4s.)
Uaaaaa!!! MangaBonusová výstava fotografií Alberta Watsona se popisuje dost těžko - skoro škoda, že fotografií nebylo víc. Dvě patra v KunstHausWien byly plné obrovských formátů tak ostrých a vostrých, že nechápu, jak to dělá... a ty barvy.

Tak abych se (nenápadně) vrátil ještě k minulému týdnu a našemu státnímu svátku.. nic moc. Zato den předtím jsem si střihnul rakouský státní svátek - ani ne tak kvůli oslavám Rakouska, ale kvůli muzejím a galeriím zadáč (stylově - "kostenlos" :).
Jako - dobrý - ve Vídni jsem byl naposledy v prváku na Gymplu a to si to pamatuji nějak jinak. Asi jí od té doby nějak zkomprimovali, či co.. všechno bylo nějaké menší... Jen Burger King v jakémsi předělaném paláci v centru byl obří. Nevím jak to dělají, ale ty hranolky jsou naprosto nepřekonatelné! Proč sááákra nejsou i tady.
Jinak klasické poletování po galeriích přerušila přehlídka armády (a přelet stíhaček - třeba taky Grippenů? Třeba jsme jim je půjčili..:)) Oba dva...
Mám ten dojem, že jsem nikdy neviděl live takový to.. ..jako z filmu - tanky na ulici.
Sice nechápu proč Rakousko slaví státní svátek přehlídkou tanků (nepukli náhodou mimo jiné ve WWI?..) ale budiž. Tanky malé, větší, velké a velké jako kráva. Mezitím nějaké obrněné vozy - všechno osazené typama co vypadají, jako, že jsou pyšní. Je fakt, že asi málo hraju hry, protože průměrný hráč dovede vysypat názvy tanků a samopalů z rukávu - i když ho probudí ve tři ráno. Já tedy ne - spíš jsem se bavil tím, jak prudce zastavovali na červenou a trochu se bál, že když ten chlápek co to řídí dostane infarkt, zhroutí se na ty páky (jojo.. Indiana Jones) a ten kolos se na fleku otočí o 90°, tak ze mě zbude jen placička. To jezdí ukrutně rychle!
Díky bohu přehlídka raket středního doletu se nekonala - a jestli, tak ten den někde jinde - třeba v Číně?
Podtrženo - výlet super, jídlo dobré, Vídeň ok, billboardy na Palmers a Triumph jednoznačně nejlepší... ..a proto mám Rakousko rád ;-)
..A stejně žádná Vídeň není..

Aaaaa tak snad poslední retro-update - jen tak abych shrnul prodloužený víkend: na čtvrteční koncert Ralph Myerz and The Jack Herren Band jsem se nakonec nedostal páááč vyprodáno. Těm co se tam dostali jsem to trochu zazáviděl a věřím, že tam přinejmenším pochcípali vedrem (muhehe).
Na hecování "jede se do Brna - to se stíhá!" nikdo moc pozitivně nereagoval, takže zbytek večera se odehrál u sklenic Stelly v jakési pizzerii na Palmovce, kde mají v akváriu fakt divnou želvu - s nozdrama a rypákem.. no divná prostě.. divná.

Zato páteční Adam Freeland byla klasická vodka, breakbeat, redbull smršť. Nechybělo nic - potkávání známých, které člověk stejně za střízliva (natož pak ve dne..) nepotká, tisíce breakbeatových orgasmů (jestli se to tak dá říct.. mňo..) a Higher States of Consciousness od Winka - u kterého stejně jednou umřu. Dost mě potěšilo, že Freeland z velké části obměnil desky co hrál a žádný remix Nirvany se nekonal - nic proti, ale začínalo to být už trochu příliš typické... Solidní breaky. Hyper po něm taky slušně.
I Besip NYVyskákán dosyta a zřejmě pod vlivem všudypřítomných samolep Besip jsem nesedl za volant, ale objednal Rychlou želvu a... nikdy víc! Přijeli snad za 3/4 hodiny. Mezitím se tam podobných "odtahovek" vyměnilo tak pět. Želva je holt želva - ať si říká jakkoliv chce.. :)

Huuuh.. že bych byl závislý na vlastním webu? Nerozumím tomu, ale pomalu mě chytá panika, že se týden ryji ve stránkách a přitom neplodím zádný update. (ale ani na maily neodpovídám.. tak je to fér - strategicky vypnuté ICQ - jojo.. kdybych tohle dokázal, když se snažím učit..). V konečném efektu se upgrade smiley.cz nekoná protože mi to proste nejde - do půlky veškerého snažení to šlo jak po másle a najednou chaos, nic není jasné, slepé uličky, bordel v souborech... takže je mi lito a jsem smutny ×-(