Zlámané beaty a zlámané tělo

05-12-05

Jak bych si tak sedl, aby mě to nebolelo...? Po akčním víkendu začíná tělo přicházet k sobě a já nevím co s tím!
Jako obvykle - prosinec = měsíc firemních večírků. Takže jsem v pátek vyrazil na mecheche totalservice.cz s tím, že jsem nikoho z nich pomalu rok neviděl a tak by se slušelo.. Fáze 1: Laser Game (běhání potmě s pistolí a stílení po ostatních..) - záležitost, kterou jsem absolvoval poprvé (a od té doby myslel, že naposledy..) někdy na gymplu v polední přestávce (a ve světlém oblečení což v UV světle není zrovna výhoda.. :) Tentokrát (poučen) jsem nastoupil kompletně v černém. Mno - nebudu to příliš rozpatlávat - skončil jsem s - (mínus!) 144 body poslední. Vzato kolem a kolem mi to v soutěži "Postřílej laserem své známé" docela i vyhovuje. Pak následovala druhá fáze - večeře & večírek ze kterého jsem musel vypadnout dost brzo kvůli sobotnímu turnaji ve Squashi.
Jo! Až tak. Turnaj! Takový testosteronový dýchánek... Všichni mě zadupali do země (palubovky) a bylo - 14tý ze 14ti... Posledních pár hodin jsem se už jen díval a cpal se Corny tyčinkama - nic jiného se zjevně v těhle podnicích k jídlu neprodává. (pokud to člověk nechce ve formě tablety s nápisem Mega Muscle Fit..)
Po vyhlašování vítězů nastal přesun do roxy na breakbeat kde jsem se už definitivně fyzicky dorazil. Známé tváře na némlich stejných místech - neznámá jména. Kristýna představila svého nového "spolubydlícího", Kaplick zahrál průměrně a já mám pocit, že se teď tak rok nebudu potit - není co :)