We shall overcome a jine...

25-10-04

Víkend je za mnou a já sem snad i rád... (komentář Zuzky "voe - to rikaj chlapi po 40 a víkendu s rodinou..") Ale co naplat. Puvodní myšlenka, že vyhraju letecký zájezd do Hamburku (díky spolužačce, která dělá ve firmě co to organizovala...a dodala informace týkající se soutěží, které měly ten večer proběhnout) na nějaký reklamní párty na cigarety, zanikla v pocitu, že stejně musím pracovat. V pátek večer - mňo.. Moc dlouho to nevydrželo a už sem seděl u vínka s kumpánama v centru a v hlavě dozrávala myšlenka přeci jenom vyrazit na Adama Freelanda.
Sice proběhl ještě nějaký přesun po městě, ale nakonec jsme zdárně dorazili k roxy a juchůůů na hudbu. Před Freelandem cosi vyráběl na pódiu Escon Waldez (ať už se píše jak chce) - v mých očích / uších vyjetej kulturista a magor, kterej do lidí hustil přes nějaký sequencery (či co..) pomalu systémový techno. Lidi sice tančili, ale trochu nechňápali (nebo sem nechňápal jen já...?). Když konečně vypadl, tak nastala "agitka".
Je mi jasný, že hudba odjakživa nese nějakou myšlenku, ale nemělo by se to přehánět. Celá párty situovaná jako anti-bush kampaň mi přisla trochu mimo (v ČR) i když relativně vtipná (hlavně jak to všichni žrali...) a chlápek za řečnickym pultem s maskou GWB na hlavě machající kolem sebe samopalem a rozhazující $ bankovky mohl toho či onoho vykalence slušně vyděsit. ;)Každopádně i videoprojekce se nesla tímto směrem, ale byla velice zdařilá, no a Freeland hrál.... ze začátku divně, nuda, šeď, flat..nahovno až pak najednou nastal zlom (Nirvana...) a začlo se kalit nejvíc a už se nepřestalo. Všechny zmasakroval a když kolem páté předával Kaplickovi byli všichni ještě slušně rozjetí a tančilo se dál. Nicméně sem po půl hodině odpadl a mazal dom. Totálně vyčerpanej. Jak říkal Petr: "kdyby tam nebylo zakouřeno, tak bych měl pocit, že sem udělal něco pro svoje zdraví".Sobota - totální tumpachovost a tomu odpovídající večer.
Adam Freeland v RoxyPolitické myšlenky na párty ano nebo ne? Za chvíli si, s takovou, budou moct Adam F. a Chumbawamba podat ruce :-)) a to i když to prý nebylo jeho dílo, ale dílo/myšlenka produkce...