Výstava Středočeského sdružení výtvarníků

12-09-05

V rámci dobrých skutků a k potěšení mé tety jsem včera vzal otcovo auto, do něj matku a odjel do Rakovníka na vernisáž Sdružení středočeských výtvarníků. Docela mě překvapila různorodost stylů a hlavně svěžest která z některých prací vycházela. Až s podivem, že průměrný věk vystavujících byl kolem 65ti let. Moderní umění zjevně nemusí dělat jen mladí ;) Respekt a doporučuji - mají luxusní nové výstavní prostory a díky různým osobnostem, stylům a technikám to rozhodně není nuda!
...kdybych věděl, jak se autor jmenuje, tak bych ho napsal.. Ale bydlí ve Velvarech č.p. 1 :)Ovšem zato egowar který probíhal během jízdy v autě bych nikomu nepřál:) Nějak člověk odvykne přes prázdniny rodičům a mám ten pocit, že kdyby matka nebyla moje matka a já nebyl její syn, tak jsme se v autě navzájem zavraždili...
Vrcholem všeho byla pokuta za (mojí..) rychlou jízdu :) Zásadní pech - kdybych odbočil z dálnice správně = včas = nejel tak rychle, tak mě policajti nezastavili.. na druhou stranu to byla dobrá záminka pro zesílení rádia a minimalizaci komunikace. O zabloudění cestou zpět se snad ani nebudu rozepisovat... luxusní napůl rodinný výlet.. never more.