Víkendový FAMU večírek, Roe-deer, Monstral Ego

19-12-05

Roe-Deer na FAMUPuuh.. takovy pěkný víkend - musím říct. Zvlášť pak páteční megakalba na FAMU. Připomnělo mi to takové ty oslavy, kdy má někdo barák, pořádá oslavu narozenin a trochu se to vymkne - dům se změní v klub. Lidi přicházejí a odcházejí a navzájem se třeba už ani neznají. Dobře - tady to bylo se vstupem (50,- wau.. asi na kolonu uklízeček), ale zato organizovanější a má tan "barák" má 5 pater a v každém je asi miliarda místností ve kterých se prostě vegetovalo se skleničkou v ruce - případně hrála hudba a tančilo v chodbě. Dole v hospodě hráli Roe-deer, Toneless a dál už přesně nevím. Každopádně nenazvučitelný prostor a lidi moc front-2-front koncert nepobírali. (+bylo ještě brzo..)
Co mne ale absolutně dostalo byla akce katedry fotografie, kde se nejdřív pokoušel jakýsi alternativec s kytarou o "cosi" (to jsem přepil) a pak nastoupili panové kteří si tuším říkají Monstral Ego (Hovada, ale to nevím přesně - v podstatě "přesně" nevím nic) s dvěma počítači, kytarou a mc a odvedli live breakbeat jako jsem ještě neviděl. Vtipné a svižné - s výhledem na nasvícený Pražský hrad, snášející se vločky a "projekcí" přes meotar! Úlet.

Postupem času se chodby - původně uklizené a posypané konfetami - decentně měnily na politá koryta střepů, plakátů z nástěnek, kelímků a teda těch konfet (protože konfeti jsou všude!). Pak jsem ovšem srabsky přestal korzovat se sklenkou červeného a utekl páč to vypadalo na nekonečný večírek..

Na příští rok zapisuji tlustou fixou do diáře! Výtečná akce.
Bordel na FAMU