Víkend v Abatonu

03-11-05

Aaaaa tak snad poslední retro-update - jen tak abych shrnul prodloužený víkend: na čtvrteční koncert Ralph Myerz and The Jack Herren Band jsem se nakonec nedostal páááč vyprodáno. Těm co se tam dostali jsem to trochu zazáviděl a věřím, že tam přinejmenším pochcípali vedrem (muhehe).
Na hecování "jede se do Brna - to se stíhá!" nikdo moc pozitivně nereagoval, takže zbytek večera se odehrál u sklenic Stelly v jakési pizzerii na Palmovce, kde mají v akváriu fakt divnou želvu - s nozdrama a rypákem.. no divná prostě.. divná.

Zato páteční Adam Freeland byla klasická vodka, breakbeat, redbull smršť. Nechybělo nic - potkávání známých, které člověk stejně za střízliva (natož pak ve dne..) nepotká, tisíce breakbeatových orgasmů (jestli se to tak dá říct.. mňo..) a Higher States of Consciousness od Winka - u kterého stejně jednou umřu. Dost mě potěšilo, že Freeland z velké části obměnil desky co hrál a žádný remix Nirvany se nekonal - nic proti, ale začínalo to být už trochu příliš typické... Solidní breaky. Hyper po něm taky slušně.
I Besip NYVyskákán dosyta a zřejmě pod vlivem všudypřítomných samolep Besip jsem nesedl za volant, ale objednal Rychlou želvu a... nikdy víc! Přijeli snad za 3/4 hodiny. Mezitím se tam podobných "odtahovek" vyměnilo tak pět. Želva je holt želva - ať si říká jakkoliv chce.. :)