TynglTangl víkend aneb Jak jsem to moc nedal

08-08-05

TynglTangl 03Mňo.. tak mám za sebou další víkend, další výlet, další kalbu, o pár set tisích mozkových buněk méně a definitivně jsem přišel o nožík, který mi zabavili onehdá v Amstru na letišti (komusi jsem ho půjčil...atd..) Pozitivní je, že jsem neztratil mobil - jak jsem se v jednom momentě domníval - a ani sluneční brýle..
K akci bych řekl, že je rok od roku profesionálněji uspořádaná. Tak to na mě přinejmenším působilo - dobré. Letos byly i světla a mlhostroj - takže barevno! V pátek jsem se snažil VJovat - nevím jestli to bylo dobré nebo špatné, ale mě to bavilo ;) Jen mi byla zima tak jsem to začal řešit slivovicí a pak druhou třetí a v závěru Emovým veselým kakaEM => kolem druhé ráno jsem reagoval tak akorát na změny projekce a rytmu (i tak dost zpožděně) a byl jsem zralý na spacák.. a kolem páté hodiny i na čištění zubů (zodpovědnost :)) Tady tedy omluva (Baru) za nepřílišnou schopnost komunikace...eh..
V sobotu ráno mě ze stanu vytáhla až Groove Armada :)) (nevím kdo, ale hráli obecně vesele - moc dobré) Lehčí ranní / polední taneček - refresh, čaj s cukrem, chlebík s pomazánkou, kofola a chillout v Kroměříži.
Klátíc nohama v prvním patře z okna na náměstí a cpouc se jahodama, pozorujíce lidi (ty přechodníky..sem si naběhl..smrt..) na mě postupně dosedala únava - a vyhlídka noci vedle generátoru nic moc.. Akční potenciál 0. Přesto proběhl skvělý a maximálně inspirativní večer nad fotkami, barvami a asi trilionem dalších věcí. Duševní regenerace par excellance!
V neděli jsem dorazil "bojiště", uklidil stan, nasázel mrtvoly ;) do auta a frčelo se s menšími přestávkami dom.
Nechci působit příliš paranoidně, ale měl jsem ten pocit, že nás celou cestu sledoval mrak (s obříma kapkama..)