Týden s disneyem ;-)

10-10-05

Konsepti židlePuuuhh... tak a je to. Designblok skončil a ja bych potřeboval tak 5-6 hlav abych to všechno udržel a ještě mi to k něčemu bylo :-) Takhle mám v mozku koláž všeho dohromady a občas se něco vynoří trochu jasněji. Třeba koktejl ve Vitře potažmo Konsepti - už dlouho jsem nezažil tak vydesignované prostory (celý dům..ehm..) a s tím i lidi (dokonce i barmani byli imo "z katalogu")..
Karlínské superstudio (tovární hala) mě dostalo už samotnou rozlohou. (kam jinam dát labutě - kolotoč - než DOVNITŘ :) - co se vystavovaných věcí týče mě překvapili Portugalci s jakousi pojízdnou výstavkou jejich chápání designu, Rakušáci tím, jak to pojali oficiálně a čistě (ale i tak měli některé jejich letáky perforaci na filtry :), práce z bratislavské VŠUP, polštáře a trika VoHoZ a věci slečen z Monidee (škoda, že ten web nemaj pořádný).
Pomalu mě přestává bavit "porcelánové retro" - předělávky více méně starých artefaktů do porcelánové podoby. Už je to tu pomalu pět let a pořád se najde někdo, kdo ze sebe vypotí další "kelímek" (nic proti kelímku! - kelímek rulez!).
No - ať tak či onak. Designblok = záslužná záležitost a dobrá reflexe dění v designu (disneyi :)).
DesignBlok Love Mobile? :)