Switch to Jaro

19-03-05

Uff... prave jsem se vratil z Alp. Udolí krásné - zprava hory, zleva hory. Kdyby měl člověk blbý den, tak by mohl říct, že se na něj ty hory řítí. V lepším případě jsou ovšem zalité sluncem, vrcholky házejí stíny - na ty hory na druhé straně..ehm. Luxus. Jak z filmu. Hotel příjemně vydesignovaný (sice ne tak jako Side Hotel v Hamburgu :) ale i tak), nadupaný elektronikou a úplně skvěle tam vařili!!!
Po dni a půl na sněhu, který byl při 23°C (jsem nechápal..) na kopci hnusně težký, jsem přeladil z plánu "vyjezdit se do absolutna" na chycení "hele - nebyls náhodou na horách?" barvy. Tak mám spálené uši. A taky trochu nos... a tak... ech.. no.
Zbytek času jsem věnoval pilování stylu :))) - jízdy na switch nebo jak se to říká - prostě opačně než normálně. To je jak začínat znova na prkně. Mám teď modřiny po celém těle na těch nejobskurnějších místech :-/
Ježdění bylo tedy už trochu boj, ale zase to šlo jen v triku. Krása, řítit se po svahu, do obličeje fouká horký fén (tuším, že se tak nějak ten vítr jmenuje...), člověka předjede snowboardová slečna v tílku a u vleku jich postává ještě víc - v různých barvách ;) Radost pohledět. Takže - letos dávám prkno zpět na skříň. Sníh ať pro mě za mě roztaje a nastane jaro!