Switch off the sun - bring up the beat..bla bla

26-06-05

Upocený víkend pomalu končí a slunce mi stejně pálí odrazem od protějšího okna rovnou do očí. Bouřka se konala všude, jen ne tam, kde jsem byl já, takže žádná action.. :)
I když je to trapné, tak se v pátek "jedno" s r9 - po připojení Pety Adamce - zvrtlo v nekončící chlastačku a chození od podniku k podniku :) Upřímné konstatování "tyve - já sem ňák nasračky..." vypadlo snad z každého. Viva la sebereflexe :)))
V sobotu se ozval Eda, že má dvě místa ne guestlistu Urban Rapublic, takže primární cíl - dát se dohromady:) Urychlení regenerace redbullem vyvrcholilo v bageterii, kde jsem se snažil objednat bagetu a pití.. nevím jestli může redbull "najet" ale podle pocitů přecházejícíh ve vlnách, třasu a neschopnosti formulovat objednávku souvislou větou, bych skorořekl že i jo :- Ještě, že mají prodavačky natrénovaný takový ten klasický objednávkový checklist, takže nakonec stačilo jen zabručet resp. reagovat v momentě, kdy říkala to co jsem chtěl... :)
Mezitím se všechno X-krát změnilo a musel jsem vyzvednout a odvézt na akci nějaké časopisy => hledání tiskárny + hledání skladu v tiskárně + dohadování se s vrátnými.
Hodnocení Urban Rapublic? No nevím - podle mého málo lidí. Pěkný graffiti wall. Beatbox hustě! Freestyle battle dost dobré (od pánaboha to maj..) - Jestli to musí být tak osobní a prostě trapně sprosté, tak holt teda jo no.. ale přišlo mi to pak lehce monotematické. Následovali Jižní pionýři a to jsem prostě nedal nedal nedal a odešel na reggae koukat na prdelky - léto bude fajn ;)
Avizovaný stan Radia1 stál zanic (prostě tam vůbec neměl být..) takže jsem byl kolem 2h doma. Jestli náhodou by ta městská kultura neměla zůstat ve městě... ;)