Strange weekend

22-11-04

Tak víkend je pryč a já jsem opět snad i rád. Nějak během něj nedochází k žádnému posunu. V pátek jsme
si střihli s Danem koncert Swayzak. Jejich nové album mi narozdíl od minulého relativně sedlo
tak proč ne. Dan, jakožto "pamětník" komentoval každý loop slovy "ukradený" či "tak to hráli už před 15 lety ti a ti.." :)No zajímavé a hlavně se člověk vrátí na zem s tim, že to co třeba dneska poslouchá taky nemusí být úplně autentické - i když si to sebevíc myslí.
SwayzakPo delší době jsem potkal bývalého spolužáka Lazara pobíhajícího mezi lidma s foťákem a bleskajícím hvězdám večera při hraní do obličeje :) Ale nakonec se jim omluvil a nechali se znova vyfotit..milé. Žádní polobozi za synťákama. Hrálo jim to pěkně musím říct.
S Danem jsme pořešili spoustu věcí a začaly se na mě hroutit další termíny. Třeba konference e-learningu v Abu Dhabi (která vůbec není marná, když všem účastníkům Emiráty hradí týden pobytu..) - jen opravdu už nevím jak to stihnout s termínama prací etc. no a absinth-sprite udělal své....
V sobotu jsem se marně snažil přečíst knihu na dnešní zkousku a dokonce jsem vynechal maturitní ples gymplu. Ono teda stejně chyběli hlavní dva chlastací sparingpartneři Zuzka a Walter (páč se rozprchli po Rakousku a Polsku), ale přece jen mě to trochu mrzí, páč to vždycky stálo za to. Holt příště.
Kniha jaksi neubíhala, a tak dnešní zkouška po přečtení 60 str. z 350ti vypadala podle toho. No - ale přežil jsem... 2 (možná 3) ze 4 kreditů je přinejmenším milé, i když to bylo velmi potupné.