Skinhead trouble

11-11-05

Úplně jak na smrt jsem zapomněl, že se včera pořádá další filmový večer - tentokrát na téma rasismus ve filmech, nebo tak něco..:) Připadám si jak pako, když jsem se smolil s plakátem na tuhle akci a pak mi to úplně vypadne.
Ostatně - šlo spíš o ten poster a vidět ho pak někde vytištěný. Konečně A2! Po popotahování s tiskárnou prošla verze bez svastiky.. k tomu nějak vyblité barvy.. - čert ví - prostě pre-press is not my hobby resp. s tím nemám příliš praxe a zjevně "global red a black" jsou na křídovém papíře nejhnusnější :)
Hodně zajímaví byli lidé, kteří se sešli. Mimo jiné i páry co žijí zjevně "skin-way of life" - ale v pohodě. Nejvtipnější byl týpek v hnědém co vypadal jak Kiff z Futuramy a u počítače s netem neseděl, ale stál v předklonu. Akčně si kontrolovali s kolegou od vedlejšího stroje něco na obrazovce a tvářili se u toho, jako kdyby zrovna spouštěli atomový útok někde na druhém konci zeměkoule...
Když se mi podaří vydolovat ze svého mobilu fotku pořízenou na Edův telefon, a bude na ní něco vidět, tak ho nahodím :) (těchníka....)