Re: Husinec II

08-12-04

Takže blokáč proběhl. Na to, že to vypadalo, že se na něj vůbec nedostanu. Někdy ve čtvrtek kolem půl jedenácté večer jsme dorazili na místo. Ubytovali se v tělocvičně tamní základky..no..a vyrazili do hospody, kde už zbytek "kurzu" popíjel. Lidi vesměs neznámí. Některé tváře jsem znal z přednášek, ale mám ten matný pocit, že si o mě myslí všechno nejhorší díky kecům, které ze mě lezly behěm nich. (hlavně Světu písma I+II, kde mě profesor vyhodil v závěru na chodbu... ehm.. :))
Ale zpět k Husinci. V pátek proběhl výborný oběd v Prachaticích v indické restauraci. Nikdy jsem nic indického myslím nejedl - a tohle stálo za to: kuřecí kostky, placka, zelenina.
Potud OK jenže to maso bylo zabalené "v zeleném emailu" (e-mailu ;), který úkrutně pálil. Jako fakt šíleně. Ale stálo to za to. Mňam.
Navečer jsme si začali připravovat projekty k realizaci. V mém případě šlo už jen o dostříhání zvuku k videu, což šlo relativně raz-dva, postavení stanu, vymyslet, jak to teda budu promítat, nahnat lidi ať se jdou kouknout a nějak to ustát, kdyby se to nikomu nelíbilo...
Zuzka mi nahnala lidi, Pepa s Edou pustili synchronně videa, já si stoupl do světelného kuželu a čekal co bude. 1 minuta, 2. 3..5. Konec. Lidé to okukovali, lezli do stanu a v závěru zatleskali a chtěli to pustit ještě jednou! Cháááá! Mazec. Naprosto mě to dostalo. V tu chvíli se mé ego vyšvihlo do takových výšek...no hodně vysoko prostě.
Další "produkce" teda už probíhala z mé strany s vítězoslavným úsměvem na tváři (ale snažil jsem se tvářit neutrálně). Znovu zatleskali ;) Myslím, že bych si na to mohl zvyknout. Hmmmm...
Tady je záznam, který udělal Eda. V místech kde nenahrával jsem dal přímo video, které se promítalo na stan. Má to kolem 10 MB (divX)

Smiley Husinec 2004 performance (10 MB divX)