R Tape loading error, 0:1

23-09-05

Jak málo stačí aby byl člověk v nějaké společnosti mimo? Třeba jenom to, že na základce místo čtení Hemingwaye, smolení čtenářských deníků, poslouchání Beatles a koukání na The Wall, hraje Bruce-Lee, Pssst, Jet-Pac a Manic Miner... a postupně si začne pixelovat vlastní obrázky v ArtStudiu :) (místo zavedení předplatného Literárek :)
Musím říct, že jsem si včera připadal jak ve filmu About a Boy, kdy hlavní hrdina na nějakém večůrku, najednou při rozhovoru s vedle sedící slečnou z hrůzou zjistí, že je poněkud "prázdný"...
Na druhou stranu si můžu říkat, že klasicky humanitně vzdělaný člověk třeba zase neví co to je vertex, přoč mají hrany "rub a líc" a jaké jsou výhody subpixel-renderingu apod.
Ale stačí to? Jestli by přeci jen nebylo praktické si pořídit adoptivní dítě někde v třetím světě a pravidelně ho tam jezdit kojit? ;) Nebo o tom přinejmenším zasvědceně vyprávět ve společnosti?
No - se svým přístupem bych si ho dojel tak maximálně vyfotit a vyprávěl o příborech v letadle, nasvícení odbavovací haly a o tom jak to vonělo, když se vylezlo na letišti z letadla...
Central Cavern Monster z Manic Minera