Prodloužené killer víkendy.rar

09-05-06

Nevěřil bych, že to řeknu (natožpak někde napíšu), ale: ještě jeden protažený víkend a normálně zhebnu. Přechod z víkendového módu je tak pozvolný až skoro žádný. Válendogrande prokládané flákáním se po městě případně po nějakém "kulturnu".. Produktivita je, i přes pěkné počasí, na bodě mrazu.
Takže když se nadechnu a jedním vrzem to shrnu (pomalu začínám pochybovat, že z logiky jazyka je něco takového vůbec možné - na druhou stranu - co čekat od člověka, který říká místo "šmitec" "šmidra" a "dřepět v parku"..) tak asi takhle:
Minulotýdenní Solidsteel v Radosti byl asi fajn, nepamatuji se.
Koncert I am X byl také fajn - pamatuju se na hordu teenagerek sápajících se na Chrise Cornela. Místo kde na ně šáhl si pravděpodobně některé ještě raději nemyly.. Předkapela Index - standardně znějící UK kytarovka.. čekám, že o nich už nikdy neuslyším :) (hehe.. sem zlej)
(záznam koncertu I am X odkudsi - každopádně to ale není Lucerna Music Bar :))I AM X a Index v LMBKřest desky G8 Transglobal mne dost překvapil. World-cokoliv-music mi nikdy nebylo zrovna blízké a tak jsem dorazil bez větších očekávání. Nastoupilo 5 hudebníků a 3 zpěvačky a odvedli mix rytmů fakt (snad) z celého světa. Funky-groovy-rnb-jazzy s trochou elekra. K mému velkému potěšení se nekonaly žádné bubínkové etno orgie, ale sóla na saxofon, příčnou flétnu a bubny (trochu metalově umístěné nad pódiem.. :). Závěrem už němeli co přidávat, tak hráli znova :) Určitě si je dovedu představit na open-airech jako kontrast / alternativu k, ve slepé uličce se pohybujícím, Skyline nebo už trochu slizským 100°. I když nejsou tak "cool".G8 - Transglobal - Bubeník z Čechomoru?