Prodloužené killer víkendy.r02

10-05-06

No a na závěr proběhl nedělní Fresh Spring VJing Storm. No - upřímně řečeno - produkce žádný zázrak. Ze začátku jelo fest techno a k tomu b/w spirály, kosočtverce etc. Moc jsem to nedával. Rakušáci to vykompenzovali krásnými záběry přírody a docela downtempem. Lidí přišlo pomálu, zřejmě se všichni připravovali na Roni Size a spol.
Výborné bylo obří plátno "zaroh" (přes celé pódium a boční zeď sálu) na které promítalo 6 projektorů. V některých momentech jsem si přišel jak v nějakém klasickém cartoonu.VJ projekce v AkráčiKolem půlnoci jsme odtajtrlíkovali k batmobilům a hurá směr Harfa, kde měl Dan nějaké vstupy. Pocestě R9 koupil u benzínky 0.87 litru benzínu. ;-)
Hala na Harfě působí z venčí naprosto neskutečně - mříže vibrující na oknech, ven probleskávající světla, dunění hudby, trousící se lidé - kolem zbořeniště a zaparkovaná auta.
Roni Size a Dynamite MC odvedli co se asi čekalo, nicméně mi přišlo, že tentýž MC byl před pár týdny na Vibrations podstatně zábavnější. Sizeův set (jestli to tak šlo nazvat) spočíval v hromadě od sebe oddělených (tichem!) masakrů davu. Nevím co si pánové dali, ale mě to přišlo dost hrbolaté, takže jsme takřka po skončení vypadli a začal jsem rozvážet. Zvláštní - kolem 4 ráno - o svátek - Praha jak vymetená. A to tak že totálně. Na Černém mostě ani jedno auto. Jižní spojka stupeň –20 :) Cestou nás minulo tak 8 aut (jsem jel opatrně a pomalu - hlavně nenápadně ;-)Roni Size - Dynamite MC - Kaka - Dave (stejně není vidět ani jeden z nich..)Co jsem tedy nestihl byl křest desky mých oblíbených Miou Miou, koncert MEW, který byl určitě super. Trochu mi deska svou "opusností" připomínala M83. A tedy opět Anifest - ten mě mrzí fest.