Praha <> Brno <> Kroměříž <> Zlín

05-02-06

S férovým požehnáním rodičů ("Jeď! - Příjdeš na jiné myšlenky...") :) jsem se přesunul tento víkend na Hanou. Plánované to bylo už dlouho a teď nastala konečně ta správná chvíle. Ostatně - "proč pít tu, když lze pít tam". :-))
První na programu byl večerní Zlín v režii Moon a Anny - návštěva Áčka. Mňooo - nechodím často do takových podniků a plus bych dal za solidní technovsuvku nad ránem, neskutečně krásné prdelky všude kolem a lidi, co tančili fest a furt. A za absenci ploužáků - takže jsem se nemusel cítit trapně ;-) Jinak to bylo all inclusive: podsvícený parket, banda po sobě se plazících slečen co něměli daleko k SM, dvoumetrový typ rubající malého se slovy "..ti pyčo řikám - ne-sa-hej na mě!", odvoz slečny s pořezanýma rukama sanitou a kaluž krve na parketu, kterou kolemjdoucí dj ledabyle opláchl sodovkou..
Bydlení a snídaně na kolejích byly luxusní (dix! moon).
V sobotu následoval přesun do Kroměříže, parádní oběd od Efovy máti (s malinami jako desert) a fotosession v promrzlé chatce.. ..kdesi. Slečnám to slušelo, jen viditelně trpěly. Zaťaté zuby, husí kůže, atp. - holt žádný vytopený prokoxovaný ateliér. Nicméně já se hřál o světlo/met (lampičku.. ehm..) a i jinak mi to zas tak příšerné nepřišlo ;-)
Večerní (kupodivu...) večírek na Piáně byl parádní - lehce jsem se opil a potkal snad všechny co z Kroměříže znám. Díky bohu jsme cestou ke Gydovi dom neumrzli a absolutní výtuh u gentlemanského panáku wisky a Červeného trpaslíka byl už jen takovou tečkou - za tím naším příběhem... Pominu-li polední kuřecí kreaci, kterou jsem obdržel. Jezte u Gyda! :-D Díky opět za všechno.
Díky Zoomovi, který si zjevně pamatoval mnohem víc z toho, o čem jsme se večer bavili (tralalaa..), jsem se dostal ein-zwei a pohodlně k tomu do Brna na bus směr home.
Takové příjemné - i když nepříliš zasloužené - µprázdniny, které jsem si ale o to víc užil!