Powerpoint není známka punku

01-09-06

Další dospělo-životní milník za mnou: poprvé jsem včera v noci smolil "slajdy" v powerpointu a (málem se nechal zlákat přechodovými efekty a animacemi :) poprvé stál u notebooku a žvanil, mačkal space, vracel se zpět (klasika "ted..sem to trochu přejel.. eh.. pardon") a nechal usínat projektor...
Někteří koordinátoři na VŠCHT to dokonce i vnímali a kladli doplňující otázky (na které jsem i dokonce měl odpověď - překvapil jsem sám sebe :))
Nějvětší debata se zvrhla kolem pomlčky v doménovém jménu. Asi je tu od ’93 už taková tradice pinožit se s tím zda áno nebo ne... Přitom ČSFR byl z hlediska SEO určitě kvalitní název.
Je zvláštní, jak se v každé pracovní skupině najde někdo, kdo se vymlouvá na osobní záležitosti. Tady to byla slečna ze Zemědělky s větou: "Já nic připraveného nemám protože jsem na to neměla dost času, jelikož jsem dlouho cestovala..po Jižní Americe (!!). A stejně bych žádné informace nezískala protože byly prázdniny - jak tady už podotkla kolegyně."

No nic - práce jak na synagoze (v Beirutu). Večer si střihnu přinejmenším očistec ve formě koncertu Front Line Assembly a jestli to přežiju, tak celý tenhle web předelám do Powerpointu :-)