Ping-pong

22-10-04

Včera jsem konečně hecnul a vyrazil na ping-pong. Ne že bych to nějak uměl, ale je tu teorie, že když se člověk shýbá pro míčky, tak tím vlastně posiluje břicho a tudíž mizí pupek. Musim říct, že jsem byl příjemně překvapen místem, kde se hrálo. Nějaká základka / střední (obřích rozměrů - trochu amerika - na shodech venku posedavaly holčičky "homegirls" a byly moooc hustý..) a v traktu s těločvičnama za 30 Kč / hod. si člověk vybral jeden z nespočtu stolů umístěných v dlouhé chodbě, oddělené závěsy. Místa kolem habaděj, světla taky - dost mě to bavilo (hlavně kolem nebyly stromy a kořeny jako v lese na chatě).
Mohlo by to fungovat, kdyby posléze nenastalo pivo.. ;)

Jinak jsem se ještě konečně dopracoval k rozhovoru s Čtvrtníčkem Reflexu - ROFL - smál sem se v metru jak idiot. Doma ještě zásek na pár posledních minutách "Ze života zvířat" čož také nemá obdob (neurotické ryby, které se bojí potopit hloubějc, aby jim nepraskla hlava..:)
Pak uz jenom tel. s Efou ohledně encodingu videa (což po naročnějším večeru věru nebylo moc akční, ale snad sem pomohl i tak..imaginací programu a jeho nastavení:) a finito panenko - de se na kutě.