Pendulum a Martina Klírová

22-05-06

Martina Klírová ve SnowboarďácíchMehehe.. ještě se musím pozastavit u pátku. Původní plán "stay home & relax (SHNR)" se nepovedlo (kdo by to byl řekl..) dodržet a kolem půlnoci (resp. o půlnoci) jsem narazil na zbytek Jelcina v lednici => přelít do PETky (abych nevypadal totálně jako alkoholik) a šup na do Roxy na Pendulum (ok - link není moc official, ale ten klip ;-) )
Samozřejmě - díky stavbě kolektoru až do září nebude jezdit tram do Dlouhé, takže proběhl from-Bílá-labuť-over-Petrský-nám.-after-vodka-run a ke vchodu už jsem dorazil solidně mimo ;-) A jak mám roxy rád, tak zase hráli potichu-potichu-potichu :(( Chjo - dementní dB limit. Když se dva metry před bednou můžou lidi normálně slyšet, tak to je divný..
Noo - ale jinak fajn. A hlavně "celebrity" :))) Kdo viděl film Snowboarďáci (a není ženská) ví kdo je Martina Klírová ;-) Rozhovor před třetí ráno probíhal cca. následovně:
s: "nejsi náááhodou Martina K?"
m: "sem..."
s: "ok - můžu se s tebou vyfotit?" (je mi totiž 17..sem si dodal v duchu)
m: "jj, ale sem dost zkouřená.."
s: "neva - já dost opilej"
pak nějaký šum.. manipulace s foťákem a bleskem a -cvak-
s: "dix - btw - pěkná barva vlasů"
m: "ke? a odkud víš jak se jmenuju?"
s: "ehm... asi z nejakýho filmu"
m: "ježišmarjá!"Martina Klírová - Pendulum v RoxyPěkné - že? Úměrné dané hodině a vůbec "okolnostem".. :) Pak jsem teda utekl spát.
No - a příští víkend přinesu minimálně fotoreport Kotka - Ondra říkal, že prý kalí v Infinity na Flóře.