ÖSPles

29-11-05

Po dvou letech jsem se vydal (resp. přišla pozvánka, tak proč ne..?) na ples mého gymnázia. Klasickou sestavu Walter, Zuzka & Já tentokrát rozšířil i Green a tím to od nás ze třídy opět skončilo. Nevermind - aspoň jsem nemusel absolvovat divadélka stylu "tumáš vizitku" - "aaa - již .ing /.mgr /.PhD - whatever.."
Snaha byla tentokrát se neopít (tolik) a myslím, že se to docela povedlo. I když také letos jsme obrali chuděry co prodávají lístky do tomboly, nadávali nahlas na novou ředitelku, rozbili skleničku na parketu.. a v závěru došla anarchie až k odpalování brk ve foajé (čti fopá ;) - stylově se sklenkou sektu v ruce.
Ovšem letos už nenastal ani pokus o tanec / náznak tance / opilecké potácení přes sál. A možná je to tak i líp.
Afterparty ušla - i když už nikdo z nás moc nekalil. Zato v tombole jsem "vyhrál": 2x hrníčky Reiffeisen Bank, futrál na CD, sadu 7 (?) propisek (všechny stejné..), design-vývrtku na víno ("design" píší na obalu.. tak asi.. je...) a DVD Snowboarďáci. Wau! Toho bych se nenadál.. originál! :))) To si můžu Martinku Klírovou pouštět pořád dokola :)) A aby tomu nebylo málo, tak jsem vyhrál i ve fotbálku!!! Jááá! LOL - no - možná jsem byl jen ve vítězném teamu, ale vzhledem k tomu, že na druhé straně byl prozměnu Green, tak bych řekl, že síly byly víc než vyrovnané.