Narozky ve škole

10-01-06

Jak už načato v guestbooku - o víkendu proběhla oslava Jirky - Zooropy - spolužáka z jedné školy (&^@#!tyvefuj), kde nám v průběhu studia umřel profesor (díky bohu ne v hodině, ale těsně..) a pak to šlo už z kopce a utekli jsme oba. Ale to odbočuju..
Nechápal jsem prostory ve kterých se to konalo - jakási aula (ale auly nemívají integrovanou pípu, bar a lednici) ve střední škole na okraji města. Pěkně - s vrátným, který tam celou dobu "bděl" nad trousícími se skupinkami.
Nevím jak to tam vypadá normálně, ale tenhle večer se fakt vyvedla iluze slušného klubu. Gramce, projekce (Pěkně z dvd = barvy & kvalita. Žádný CinePak :), mlhostroj, světla, strobáč, laser (malý příruční :)), fotbálek a lidi posedávali, klábosili, jedli nebo tancovali. Dokonce se konal i indoor ohňostroj, který trochu osmahnul lino. A nechyběla ani klasická pártyvsuvka - princezna absolutně naprach obskakovaná kamarádkami (rozcházející rauš - blbě - v podpadkách :))) a sex na záchodcích.
Na to, že jsem si jen odskočil mezi Platónem a Descartem, mne akce opravdu pobavila a inspirovala. Jen tak dál! Zooropas 26th birthday