Moje e-mailové účty

09-12-04

Už asi mesíc a půl jsem se nemohl dostat na svůj mail @totalservice. Nejdřív mi maily chodily, pak přestaly, pak se překopírovaly na @smiley (obé stejný hosting etc.) a od té doby šmidra.
Začal jsem se pídit kde by tak mohla být chyba. Certifikát na šifrovaný přenos sem stáhnul, v outlooku všechno nastavil - a prd. Helpdesk, mailování a nakonec telefonování :) A stejně nic. Vždycky se to připojilo, zašifrovalo a hodilo chybu při logonu. Takže maily se hromadily. No co - stejně sem řešil školní krizi VIII :)
Teď už mi to ale začlo trochu vadit a tak se to začalo řešit. Došlo až k vyresetování mého hesla etc. a možnosti vybírat přes web. 239 nepřečtených mailů potěší... Zvláště pak těch opravdu pracovních.
Ale povedlo se v pravou chvíli (ač mi to prostě do outlooku neleze ani náhodou..), protože mi rovnou přišel mail z euroAWK
ohledně nějakých úprav - ovšem bez avizované přílohy. Místo ní jen hláška, že "bylo smáznuto - possibly a virus". OK - volám ať mi to pošlou na @smiley - stejný hosting - stejný problém. Tak nakonec, že na seznam. A zase nic. euroAWK je kupodivu taky na stejnejch serverech a při průchodu tam či ven se to prostě smaže - vir nevir. Takže sem je vybuzeroval aby to poslali z jejich mailu na centru - mě na seznam...no není nad pohodlnost a spolehlivost při užívání informačních technologií, že? :) Začínám z toho být lehce neurotický :))