Modré nebe a zbiječky

06-01-05

Sluníčko se leskne v mokrym asfaltu a normálně je vidět čas od času i modré nebe - sem happy (jak málo stačí :-)). Doufám, že to chvíli vydrží :) Ráno to na to nevypadalo.
V půl osmé mě probudilo bušení majzlíkem do kachlíků u sousedů zeshora (sezhora??..vím já..) předělávajících úplně byt (teda - oni se vlastně odstěhovali do menšího - poté co vyhodili syna z domu.. a teď se teda renovuje ten původní byt....no čert vem) Prostě - není nad bušení do trubek od topení a spol.
S nenáladou jsem na sebe hodil oblek a vyrazil na "jednání" o aktualizaci / předělání (konečne...) webu Mercury Business Center. Trochu jsem trnul protože slečna, která tam byla dřív na marketing byla jako dost <> a nějak jsme si nesedli. O to příjemnější bylo zjištění, že ta, která je tam teď je milá, sympatická, věcná a slušná - a ne taková disco-solarko-nehty...no nic.. Prostě super. Domluvili jsme se na všem co šlo - vnutil jsem jim novou domenu :) a odešel s milým pocitem, že když se jim to bude zdát moc drahý, tak se s ní domluvím nějak jinak a veřím, že to půjde...

Nasedl do tramvaje a koukal do slunce.>