Mezi Ploty

30-05-05

Mňo.. tak teď vážně: pod vlivem dojmu, že tyhle dva dny jsou celé letošní léto, jsem se vykašlal na pány filosofy a vyrazil do Bohnic na dvoudenní festival Mezi Ploty. Trochu jsem nevěděl do čeho jdu, ale s propustkou (vycházkovou - ven z areálu:) - doufám že fiktivního - pacienta mi přišlo, že proč ne... ;-)
Propustka z ústavuDost mě překvapilo jak je to obří - všude stánky, stage, trávníky, zelená huuuu... a i jinak hezký.. Na první pohled. Když jsem se ztratil mezi pavilony a došel někam hluboko "dovnitř" tak na mě najednou dýchlo to jak ty baráky vlastně mají mříže, kolem porůznu ploty, čas od času záhonek - ale jen někde. Taková na první pohled naivní vesnička - na druhý ale oprýskaná, samotná a smutná - už jen ten kostel "tyčící" se uprostřed areálu a zápraží s popraskaným lakem. Brr..
Jinak hudební produkce všelijaká - spíš jsem si užil v neděli na trochu zastrčeném pódiu Skyline, Roe-deer, Southpaw, Miou-Miou a Nana Zorin atd. S rukama nad hlavou - skákajíc na slunci.. :) Co mě pobavilo v sobotu byli Precedes s Bárou Basikovou (úplně jsem zapomněl že (ještě) existují.. Vzpoura Bohů +-1. třída na základce :))) Cocote Minute aspol. mi příjde že kopírují Korn a fakt jim nežeru, že jsou "zlí" :)
Dejvické divadlo s Duškem jsem trochu nestihl - s křížkem... během funusu - už mě nepustili dovnitř.
Asi nejneuvěřitelnější bylo, že na celé akci opravdu neprodávali ani kapku alkoholu. Sice si lidi nosili vlatní, ale i tak - apriori se dalo ke všem přistupovat jako k nevykaleným (..no a nebo jsem naivka :))
Vzato kolem a kolem - víkend par-excelance :) Bez učení a spol. (na úkor budoucnosti...) Dokonce můžu zodpovědně říct, že jsem se v sobotu vzbudil brzo ráno a těšil se na další den - což se mi opravdu často nestává. Příjemné...