Mácháč ’05

29-08-05

Asi nemá cenu celý Mácháč příliš rozebírat sic se tam neodehrávalo nic esenciálního - klasická masová akce aka. přerostlá diskotéka se zaparkovanými limuzínami, reklamními stany od oblečení přes pití až po Minicoopery (můj nový sen..). Ale bylo to celé pekně barevné a mám pořád písek asi až za ušima ;)
Veselo bylo v Durex stanu, kde celou noc hráli, zjevně neúnavní, Maradona Jazz něco jako latino-live-breakz...tak se vesele tančilo na zemi i na stole. Mojito bylo sice instantní z pytlíku, ale fungovalo - so what. Mezi tím vším pobíhaly reklamní spermie v nadživotní velikosti.:)
Zvesela jsem se protančil až k Paul Van Dykovi resp. do poslední třetiny jeho "performance" - euforicky si zamával rukama nad hlavou společně s davem a nechal se odvézt domů. Pán to má zmáknuté, ale před sedmi lety by mě naživo nadchnul asi trochu víc.
Moc díx Petovi Adamcovi (velkému pasákovi velkých spermií:)) nakonec za pořešení vstupu a Jitce že mě (minimálně) nestrčila do vody, když jsem jí průběžně prudil, že netančí do rytmu..ech..mojito;)
Paul Van Dyk @ Mácháč 2005