Low Fuel

30-07-06

Jak často mi dochází benzín? Jednou za dva roky (v průmeru). Je fajn, že většinou né v zimě uprostřed přázdna v závěji. Není fajn, že většinou v příšerném vedru, když mám jenom sandály a to opravdu není obuv na tlačení auta. A je fajn, že vetšinou pár metrů od benzínky (asi jsme opravdu země s nejhustší sítí benzínek.. v Evorpě).
Tentokrát to ovšem byl extra-extra. Bezmoc, kdy člověk slape na plyn a auto jede pomaleji a pomaleji nastala když jsem sjel z magistrály (thx god - zůstat trčet uprostřed "dálnice" skrz město by mě moc netěšilo.) a kupodivu za rohem byla benzínka. Auto se ještě nastartovalo, ujelo pár metrů za roh a do menšího kopečka k pumpě - ovšem tři metry před stojanem už ani ťuk :-)
Lezu ven, že to dostrkám. Auto v kopečku spíš couvá a nabírá na rychlosti. Naskakování za jízdy a zatahování ručky. Ale osmahlí hoši na benzínce mi rádi pomohli to vystrkat těch pár metrů. Pohoda. Jen nevím co si o mě mysleli :)
A poučka pro z tohoto příběhu: v klidu - i když dojde benzín, tak pumpa je vždycky kousek, takže "až na doraz". Když svítí kontrolka, tak to je ještě na 60 Km :)
Nepoučitelný?..