Letiště - Ruzyně - brána teroristů

21-02-05

Ještě jeden zážitek vlastně mám a pak už cimrmanovsky "opustím téma": Konečně mě vyvolávali na letišti :)) Teda, né že bychom to zdržovali schválně - to zas ne. Ale je to jak z filmu.."ding ding boing: Attention please, Mr. Havranek, please proceed to gate nr. 28 immediately" Cool :-)))

Už méně "cool" je fakt, že jsem měl v batohu svýcarský nožík. Na pražském letišti jsem prošel kontrolou, batoh poslal rentgenem (ještě koukal na prosklenou bednu zabavených nůžek z manikůry, nožů a plastových příborů) a bezděčně nastoupil do letadla.
Cestou zpět mi pri rentgenování chlápek přinesl batoh s tím, že tam je nůž. Nejdřív mi to vůbec nedocházelo a pak jsem se už jenom omlouval (totálně jsem zapomněl, že ho tahám sebou). Nožík zabavili a daufám, že mi ho Tina (které tady ještě jednou strašně moc děkuju za střechu nad hlavou - a vaření!) přiveze...

To dá člověku trochu zamyslet, k čemu je takový letištní poplatek, když si každý může (přinejmenším v Ruzyni) pronést na palubu nůž - he?! Nora Nováková (nyní Fridrichová :) by měla radost..