Kill da red swine

17-11-05

Jako správný dekadentní buržoust :) jsem se dneska nejdřív pěkně naobědval a pak - poplácávajíc si plné bříško - z rozmaru vygoogloval, kde se dneska demonstruje proti komoušům. Kdo by to byl řekl - v ulici Politických věznů, před jejich hnízdem, od 12:00.. Kolem druhé ovšem informace k ničemu. Tak jsem tedy zase smotal baret do šuplíku a šel do sklepa trhat stará prostěradla na kusy a vyrábět molotow koktejly, protože až je za pů roku zvolí 25% (z volících) občanů - já budu připraven!

(-. ale jen napůl...

Grrr.. je šílené, že se pořád najdou lidi, kteří si nedají říct, nevěří a vedou blbý kecy, jak to bylo dřív fajn. Nejvíc mě vytáčejíí taxikáři - za 1. co mi to cpou a za 2. to přece nemůžou myslet vážně. Kdyby to bylo jak dřív, tak stojí před hotelem Intercontinental ve Volze a čekají na nějakého západoněmeckého dobrodruha místo aby vozili třicet lidí za večer :-)
A kde bych asi byl já? - S největší pravděpodobností bych místo klikání a ťukání soustružil někde v ČKD, mluvil možná slovensky (v domění, že to je skoro rusky) a připojit bych se mohl tak maximálně do prvomájového průvodu... :-/
Takže velké díky rodičům (a jiným :), že chodili mrznout do davu zatímco já byl doma s angínou.
Skoro závidím Polákům, že už se spálili podruhé a jakoby si refreshli vzpomínky - třeba jim to chvíli vydrží. Nám zbývá asi jen hlásat dostatečnou kritičnost - třeba klasicky tričkem proti komunismu. (dole jsou IMO lepší)
Coman-Tchi Dopee-Tchii