Kalba School Style

07-02-05

Že se ještě vracím k tomu víkendu... ale nedá mi to :) Protože po sobotním vyježdění se dosytosti a mírném relaxu se dům postupně přepínal do kalicího módu. Na pokoj č.12 se koncentrovala slivovice atd. takže i lidi :) Veselo bylo - to ano. Už jenom závod nabíječek baterií do foťáků mluví za všechno (ani nevím kdo přesně vyhrál... bylo to na delší trať).
Tuším že pod záminkou, že "zítra ráno se jde na kopec" jsem vypadl (trapně) ještě před půlnocí a že teda se bude spát. A málem i jo, kdyby se najednou nepřiřítilo na pokoj X lidí se (kupodivu) slivovicí... chvíli se zdálo, že se bude dát spát dál, ale nakonec se párty rozjela se vším všudy: pití, kouření na pokoji, klopýtání po chodbě, přepadení cizího pokoje, sněhová bitka uvnitř, vyhazování lidí z okna do sněhu, polštářová řežba. Ještě, že nedošlo na čtyři krásné, červené (a určitě i plné) hasicí přístroje na chodbě...
Zvláštní - a žádná učitelka, nebo tak něco, na nás nepřišla :))) čím to asi bude. ;) Ale zřejmě jsme na hotelovém blacklistu.