Jak jsem fandil

15-05-05

A je to - z obrazovky zmizne lehce afektovaná tmavovláska (přítelkyně nějakého hráče..?) a tvarohoidní cheerleaders (že jim to solárko nezaplatili...) Jinak ale jsem nadšen!! Sice se musím uculovat tomu, že poslední troška "intoušství" padla v momentě, kdy jsem, v sobotu, vyrazil k Ondrovi do práce na projekci, ale nakonec to za to stálo. Hokej - lepší model než fotbal. U piva z plechovky, buráků a 2m projekce digitální televize proběhl zápas - pro mne bez větších emocí. Zřejmě jsem prototyp ne-fanouška a dostatečně to neprožívám.. ..prostě jsem hovno fanoušek - a hlavně NEMAM DRES! ;))
Dnes se konalo repete - průběh prakticky tentýž. Jen cesta domů byla možná trochu hlučnější + některé vozy Metra z centra, v zastávce i za jízdy, hopsaly tak 15cm nahoru-dolu, scratchování eskalátoru - taky vtipné.
Dokonce mi nezbylo než se zúčastnit komunikace MISTŘI! - mistři. :) (co člověk tak může udělat, když před ním stopne auto s lidma co tečou z oken a zařvou na něj.. :) Ale jo - ok. Dokonce jsem pak měl poťouchlé nutkání zakřičet do ucha páru co šel předemnou ztichlou boční ulicí dom - něco jako ve Shreckovi :]
Zřejmě si to ale ještě dneska v noci pěkně užiju - díky nonstopu přes ulici. Už pomalu píšu i v rytmu - Češi...Češi.. :)))