Jack Herrer a zamilovaná Bára

13-12-04

Překvapivě se z utahaného pátku vyklubal až moc večer ze kterého si mlhavě vzpomínám na rozhovor na wc na téma "To je to triko z kalendářem" :-))) a Slam - elektro nářez střídaný house nic. I když - čert ví.
Sobotní rodinná oslava byla ok. Popíjel jsem čaj a kolu a v závěru rozvážel lidi autem domů. Dorazila mě teta, která mi ze zadního sedadla vyprávěla jak "už fakt měla ééééčko a péééčko [ :) ] a vůbec všechno" a že "je to blbost a nic jí to nedalo, takže její děti hulit nebudou....". Aaaha. Řekl bych, že když to takhle řiká před nima, tak tomu moc nepřispívá...mňo..její věc. Sám si nedovedu moc představit, že bych měl dítě a přišlo mi ve 13ti zhulený domů, takže to budu spíš zpovzdálí pozorovat.
A aby sestřenky nebylo dost, tak si neodpustím klasické "Bára je zamilovaná, Báára je zamilovaná :-))" Hi. Všude po pokoji má napsáno "Martin Novák" (nebo tak nějak). Na jednu stranu jí to přeju, na druhou stranu všichni víme jak to skončí.. Martin je hustej dredař z vedlejší třídy. A tuším, že o ní ani koutkem oka nezavadí. Zato ve třídě s Bárou je 100%ně někdo, kdo by jí "na lyžáku táhl lyže do kopce k chalupě" jenže...atd. No - snad jen doufám, že to chuděra přežije s co nejmenšími následky a psychojizvami.