Hrr školní výlet

16-09-05

Ano - i naše fakulta pořádá výlety / letní školy. Bohužel prokládané přednáškami o změnách jejího fungování atp. z čehož mám spíš deprese a člověku to klidu zrovna nepřidá, když se,sic kdesi v přírodě, dozví, že místo "nekonečně" času na zkoušku bude nově jen měsíc... a jiné vtipné :- Asi proto jsem z těhle akcí vždycky utekl.
Letos mě ovšem lákala vyhlídka nového aquaparku ve Špindlerově mlýně :) Jo, jo, jo - za to to stálo. Výřivka, sauna, pára, tobogán a xtra tobogán s nafukovacími kruhy, aby to jelo rychleji, a proudy vody a potápění, plavání - až do totálního rozmočení ;-)
Večer klasická chlastačka. Vzhledem k tomu, že už většinu lidí neznám to bylo sice trochu tristní, ale co už - no. Vrchol byla "diskotéka" :))) Člověk by si mohl myslet, že něco podobného se odehraje spíš na vesnické veselici nebo základce. Inu --- ne. Notebook, hudební pel-mel, parket plný kolegyň co tančí (spolu).. a kolegové hrají fotbálek, chlastaj, koukají na fotbal, řeší jsoucna, Hegela a podobné bleh, a vůbec to ignorují. To vše ve 150ti lidech.
Řekl bych, že příště to dám znova a už budu vědět do čeho jdu, ale there is no příště for me, since to musim dodělat... :) / :( ??