Donnie Darko

17-07-05

Podle toho, jak to venku vypadá, tak tenhle víkend bude nekonečný :) Musím říct, že probíhá příjemně vyklidněně. Páteční koupání ve Lhotě, uplavání asi tak 1km (dalších 200 metrů a asi bych se už utopil...) a večer decentní vodky. Zajímalo by mě co vede mouchy a jiné spáchat uprostřed klidné vodní plochy sebevraždu..

V sobotu jsem se celý den přemlouval jestli vyrazit do Svojšic nebo ne a v závěru mě přemohla lenost a nechuť se někde plácat v davu. (ostatně nemusím konzumovat furt a všechno..co je člověku prezentováno) - místo toho jsem si, v rámci dohánění filmů, které už všichni dávno viděli, pustil Donnie Darko. Vůbec jsem nevěděl o čem to je - jen, že tam spadne do dětského pokoje motor z letadla a vystupuje tam divný králík... A docela to ušlo bych řekl. Sice mě trochu zamrzelo, že to skončilo tak, jak se po 10min. filmu dalo předpokládat, ale přinejmenším trochu oklikou.
Ale jinak solidně natočené s takovým tím "retro" nádechem a hlavně hlasy v hlavě... (3x combo :))) ..těmi se nikdy nic nepokazí. Trochu psycho mají mazlíčkové rádi. A ta písnička na konci.. ;) 374 ze 497ti hvězdiček.
Donnie Darko"..the dreams in which I’m dying are the best I ever had.."