Demonstrace pt. 2

10-08-05

Dneska se tu zjevila moje matka - a uvařila mi. Docela příjemné zpestření knedlíky a omáčkou mezi mými bagetami, tousty, nutellou, chilli, hranolky, zeleninou a pribiňáčky :)
Po obědě najednou naběhla (pomalu s baretem na hlavě:) s tím, že se "jde demonstrovat". Ok. Je fakt, že jsme vyrazili o dvě hodiny dřív a před ministerstvem vnitra nebyla ani noha.. ale nevadilo - skočil jsem se nechat ostříhat (prozměnu opět nová slečna - tentokrát musím říct, že fakt krásná..) a pak rovnou hurá na Letnou, kde se mezitim srotil menší dav. Proběhl souhrn faktů, výčet mediálních konstruktů a dezinformací a projev Kocába. Docela bych řekl, že (!obecně!) osvětová záležitost co se médií týče - jen tak dál a houšť a širším masám! Kocábův projev relativně šel až na konci, kde si to posral kydy o tom, že on vlastně techno taky rád a příště přijede a bla blabla.. jisssssssstě.
Máti se mezitím proplýtala, okukovala lidi, fotila, lepila samolepy, pískala na prsty a hledala lidi podobného věku - našla. Třeba dámu s home made trikem "demokracie není anarchie" ;)
Následoval pochod před úřad vlády - kde v tu hodinu mohl být tak maximálně vrátný, ale budiž. Je také fakt že po cestě a pak i před Vládou padalo na zem pár lidí - tzv. "velmi intenzivně demonstrujících už od dopoledne" :) Já opět říkám: kalba patří jinam.
Nicméně je velmi dobré, že se mimo jiné zdůrazňuje mediální masírování a vlivy - ty tohle celé totiž IMO přesahují.
Paroubek strikesVtipné stickery rozdávali..