CzechTek - tak jak tedy?

31-07-05

Jako každý rok probíhá kolem CzechTeku obligátní divadlo. Tak jak to tedy je? Je-li smlouva o pronájmu pozemku, tak ať jí nějaký novinář "zvenčí" vyhrabe a ukáže, udělá anaýzu u právníků a ať je tedy jasné, kdo co může a co ne. Takhle si každý hřeje svou polívčičku a objektivní pohled nikde. Příjde mi, že mlží jak jedna, tak druhá strana - asi mají všichni své máslo na hlavě. Nevím, jestli v minulosti nakonec louku opravdu někdo ze zúčastněných úplně uklidil (ale neviděl jsem jí...) a nevím jestli policie opravdu stříká lidem slzák jen tak do aut. (sic se to nabízí.. nicméně opět jsem to na vlastní oči neviděl..)
Stejně jako nova a spol. masíruje už i v seriálech (Redakce) "tupý dav společnosti" tím, že techno párty je zlo zlo zlo, tak mi příjde, že 70% "lidí od techna" je stejně manipulovatelná jako pop-hop teenageři - někdo něco řekne a všichni tomu slepě věří. Jen dva různé konce spektra.
Přes to všechno se mi ale prostě nelíbí, že exekutiva rube lidi. Jestli potenciální hromada odpadků stojí za zmrzačení i jen jediného člověka, tak jsme totálně mimo. (i když o nějaké odpadky tu už zjevně nejde..)
Nehledě na takové maličkosti, jako že tisková mluvčí PČR místo vyjádření oznámí že "až budou mít všechny analýzy hotové, tak se k tomu vyjádří" WTF?! Kdyby přišli za mnou, tak jim přece nemůžu říct, že teď nějak nevím co bych na to řekl, ale do pozítří si tedy nějakou odpověď připravím. Ptali se jich teď - tak mají odpovídat teď.
Moc se mi to prostě nelíbí... :-| Kdyby to bylo poprvé.. chmm..

update:www.policejnistat.cz