Constantine

02-06-05

V rámci dohánění filmů, které už všichni viděli jsem se koukl na Constantine. Čím víc se mi to rozkládá v hlavě, tím víc se mi to líbilo... Celou dobu se člověku nenápadně, ale zato velmi důsledně, vnucuje myšlenka, že lidé opravdu jsou jen takovou hračkou pro boha a satana a že si z nás dělají prdel. Dotažené do absolutna v takové té scéně po-titulkách..
Vizuálně vydařené - barevné nádechy scén, neskutečné perspektivy, tu a tam přidělaný nějaký ten odlesk navíc - působí to dobře. Keanu sice vypadá stejně jako v Matrixu (ať se snaží sebevíc) Zato ženská, co hraje Archanděla Gabriela je něco neskutečného - odporně osciluje mezi sviní a "miláčkem", arogancí + má lehce francouzský -cink- :). Jestli je něco androgynní, tak tohle :) Paráda - potěšilo.
ConstantineNo a pak jsem koukl ještě na Alone in the Dark (myslel jsem, že to bude mít něco společného s hrou u které jsem strávil hodně příjemných hodin.. :) a prd. Jestli se to dá nazvat B-čkový film, tak jedině s "B" jako Bullshit a blbost. Spíš možná S-kový nebo P-čkový..