Chio Soutěž :-/

07-09-05

Mám pocit, že opravdu nekupuji věci pod vlivem nějakých slibů, že jsem cokoliv vyhrál, můžu vyhrát nebo budu kamsi zařazen. Hlavně - asi nepotřebuji plastové figurky nebo školní batoh či blok s obrázky hrdinů aktuálního animovaného filmu bežícího v kině... (přesto ale některé můžu mít rád..:)
Když jsem doma narazil na pytlík chipsů Chio kde reklamní pásek hlásal lístky do kina zdarma v každém balení a kompletní informace na www.chio.cz, tak mi to nedalo se podívat jak to tedy je s tím "každým" balením sic v mém opravdu nebylo nic - jen brambůrky..
Takže jestli chápu správně bod 5 jde o 80k vstupenek, které jsou v 80k baleních označených páskou. (bod 4) 80k <> 80k => že by tedy opravdu bylo něco v KAŽDÉM soutěžním balení..?
Jenže pak tu máme bod 8 kde můžou kdykoliv změnit pravidla dle libosti a vtipný bod 12 kde "..Provozovatel nenese odpovědnost za technické chyby vzniklé během soutěže a během vkládání výherních kartiček do soutěžních balení.
Výborně - takže kartičky "se nedají" do balení - je to error při plnění a kdyby měl někdo kecy tak se změní pravidla, nebo se "soutěž" utne :- Se mi to teda moc nelíbí. Zvlášť když jsou tyhle věci napsané na netu a né na balení samotném. Což o to - mě šlo o chipsy a byl bych jakékoliv promokydy ignoroval, kdyby mi nepřišlo divné, že za 24,- člověk dostane lístek za +/- 150,-. Ale co naivní dětičky a babičky..? chm.. Jako moc fér způsob jak něčemu pomáhat v prodeji mi to nepříjde.
Chio - zvláštně pojatá promoakce>