Biosphere v Paláci Akropolis

20-01-06

Mňo.. včerejší vystoupení Biosphere v Akráči bylo docela fajn. Pro mne, downtempo fetišistu, dosti zásadní věc a to i přesto, že desky Biosphere jsou spíš ambientní...
Překvapivě se sešlo hodně lidí. Bohužel prostor naprosto dementní na takovéhle akce - není si kam ani připoposednout (a na zem pošlapanou venkovní břečkou se moc lidem nechtělo..) a tak se stálo, napjatě poslouchalo :) a o to víc kouřilo. Na pódiu dva chlápci soustředěně zírající do notebooků a jinak, až na neskutečnou projekci, nic. V některých momentech jsem měl dojem, že udeřila má poslední minutka a že se mi pod vlivem hudby zastavilo srdce. Huuuh.. Ale většinou nastalo probuzení zpět zařinčením nějaké mříže, nebo zábradlí, které při hlubokých tónech nechutně vibrovalo. Dost naprd - když už člověk platí, tak by měl být prostor uzpůsobený produkci. Takhle to musí působit diletantsky i na samotné "účinkující". (a nebylo to poprvé...) Hm.
Biosphere v Akráči - Samozřejmě to není ten v popředí... Fotka ze špatné strany - jj, ale ten plešatý typ byl zajímavější. Připomíná mi postavu z nějakého filmu / hry.. Archetyp šíleného vědce.. nevim.