Backstage party :)

08-12-04

V sobotu jsem (když profesor usnul..) utekl z Husince do Brna na YP meeting, který se konal na Flédě. Cesta byla šílená, ale nakonec se to dalo. Ani jsem moc nebloudil - Husinec-Bavorov-Písek-Tábor-Pelhřimov- pak to měl být původně Humpolec, ale už mi to přišlo jako "že moc filmový" tak jsem se trefil spíš na Jihlavu a pak Brno. Dorazil kolem desáté, byl donavigován na Flédu, vyložil věci u Romana a Elis a chtěl jít VJovat. Leč moc dlouho mi to nevydrželo. Nejdřív mi to moc nešlo, ač Gyd hrál super. Pak už nebyla energie a dostatek morálky.
Fléda je pěkná, ale místo nahoře u osvětlovačů je strašně opuštěný - zvlášť když dole všichni tančí atd. Takže pardon. Příště se už dám dohromady a poctivě si odšmudlám své :-))
Naprosto geniální mi přišla backstage (se sprchovým koutem..vlastně celou koupelnou...). 85% akce jsem strávil tam. Průběžnou "konverzací" s asi miliardou lidí - paráda!
Původní myšlenka pít nealko moc dlouho nevydržela, takže jsem přes ledový čaj a frisco přešel plynule ze sodovky na pivo a posléze na tequillu, která byla jasným prolomením zábran co se alkoholu toho večera týkalo. Tuším, že Patawův a Gydův geniální nápad, složit se na lahev vodky to už jenom potvrzoval.
Takže se snad ani nedivím škobrtnutí po cestě domů o chodník a rozbití si kolena. Moc hezky. Roman mě ještě před usnutím ošetřil (díky:) a najednou -cvak- ráno. Marty, vybaven, mi poskytl kus své snídaně (také díky) a vyrazili jsme směr Praha. Po cestě na dálnici mě předjíždělo auto se samolepou FLC - je jasný odkud jeli;)
Kdesi mezi Brnem a Prahou mi začal docházet benzín. Po tak 30km benzínka. Leč buďto jí zrovna rozebírali, nebo stavěli - každopádně benzín neprodávali a spíš jí svářeli.. Trochu méně klidný sem jel dál a když konečně došlo na další benzínku fakt mi spadl kámen ze srdce. Do nádrže se vešlo 50l a určitě by se vešlo ještě neco málo navíc. To de - celou dobu žiju v domění, že mám 48l nádrž... Pán za kasou mi sdělil, že když jsem natočil přes 40l tak mám nárok na lahev červeného. OK - jenže musím vyplnit jakýsi formulář. Ještě, že mi asistoval, protože třesící se rukou vyplňovat malé kolonky je peklo. Nakonec to zredukoval na jméno a adresu a pohlaví (né zaškrtnout...1 do kolonky muž, 2 žena..nechápu..)Každopádně nakonec jsem dorazil, vrátil projektor a šel spát. Bylo to trochu náročnější, ale super! [editováno 9.12.]