Apparat v Akropoli a Electronic Beats

12-09-06

Pomalu to vypadá, že letní nuda končí. Open-airy s každoročně rotujícími interprety už odvál vítr (och..) a začíná se blížit podzim plný "depresí", vodky a konečně něčeho jiného než Monkey Bussiness a Skyline (nic proti - klip k Piece of my Life zbožňuji.. třebanapříklad - a Skyline..... maj pěknou zpěvačku... a málo bassu, ale to je fuk).
Hnedka na začátek: 26.9. v Paláci Akropolis APPARAT (vysloveně milé - aby to bylo i "cool" tak se tu měl ukázat už loni, ale budiž - lepší než Cocot Minute do oka :) Ostatne už jsem o nich kdysi psalElectronic BeatsDalší příjemnou zprávou je konání T-Mobile sponzorovaného festivalu Electronic Beats. A to tak že 28.10. ve Veletřžním paláci (kdo má rád funkcionalismus a elektroniku, tak si užije). Mám v živé paměti, když jsem koukal na Viva Zwei (back in the days..) a dávali záznam zrovna vystoupení Maus on Mars. Nechápal jsem.
Pražská seance bude asi trochu jiná (Prodigy, Slam, N.O.H.A., Yonderboi a Carl Craig) ale určitě zajímavá! (Prodigy jsem viděl naposledy když vydali Fat of the Land a myslím, že už jsem překousl jejich (i vizuální) přechod k electro-punku (takže oblíknu proužky, připíchnu placky, lebky -- a jedém :) no a Noise Of Human Art jsou prostě geniální seskupení)

Docela se teším.. nooo..