Amsterdam nights 3-6

19-02-05

Heh - když je víc zážitků najednou, tak nejsem schopný to nějak rozumně shrnout. Nicméně se pokusim.

Takžeeee..hm..jo..v úterý jsme si tedy udělali výlet po Holandsku. Haag (kde jsme neviděli Miloschevitsche :(, studentské městečko, vyjížďka na pláž, porcelárna (přes vodní kanál..), cross rally po úzkých uličkách a mostech (s ruční brzdou ;)), zácpa před Rotterdamem a dedukce, že plantáže kolem dálnice jsou, pokud se v nich svítí, plantáže marihuany...jak jinak.
Psycho při bloudění po Amsterdamu ve večerní špičce a hledání haly, kde se mělo odevzdat auto nikomu nepřeju. Mapa nemapa - nevidíc na cedule kolem silnice a díky padlé tmě nepoznávajíc okolí - to bylo peklo. Hlavně, když mělo být už půl hoďky zpátky a před očima se mi rýsoval účet za další den.. no, ale nakonec se zázrak stal.
Večer proběhla decentní oslava a druhý den intenzívní prohlídka Amstru a zjištění, že kolem 12h jsou ve vitrínkách vystavené úplně šílené maminy (45+) - kypré archetypy ženy-venuše. K večeru nastoupily na šichtu zjevně (ZJEVNĚ!) mladší a o krapet lépe vypadající "slečny" - i když taky ne všude... Třeba v čínské čtvrti ne. Výborné - člověk přejde přes most a -cvak- na výlohách 80% textu tím jejich písmem (dunno jak se to jmenuje..). Super!
Následovala cesta na kole dom (trochu musím říct, že mám ještě furt otlačený zadek..od sedla závodního kola) a výtuh u vína a dětských her.
Další den proběhlo máslení, vaření a suspend.
Potom už zbyla na seznamu jen návštěva van Gogh musea. Tím jsem splnil všechno co jsem měl natvrdo v plánu. Mezitím je asi miliarda dalších věcí, které (doufám) vyplavou až se prohrabu fotkama a videem :-)

To jsem to docela shrnul - ne?