After víkend

20-03-05

Tak víkend je pryč. Musím říct, že me nakonec potěšilo i počasí. Nevypadalo to původně ani na záblesk sluníčka. Ještě by mohlo být mírně tepleji...
Sobotní párty v Roxy byla standartní. Lidí dorazilo o trochu méně než by se asi všem líbilo, ale aspoň bylo místo. Směs lidí taktéž normální. Známé obličeje - neznámá jména :) Maximálně tak Lazar a Kristýna, která dorazila s, prozměnu, novým přítelem (mám dojem, že životnost jejích partnerů je 2 - 3 měsíce resp. breaksome party ;-)) A tahat pak fotky z jejích ex je dost problém..hm.)
Největší halucinace večera byl chlápek, který mi tvrdil, že sice neví jak se jmenuju, ale že ví přes koho se známe :) Taky nevím jak se jmenuje, ale měl pravdu - známe se (asi) přes jednoho spolužáka.

Stanton Warriors hráli pěkně. Mixovali horem dolem co to šlo. Třeba jen tak jakoby nic najednou sample Chemical Brothers "..your finger - is on the button.." a pokračovalo se dál. Pěkné. Ale zas takový nářez jako Freeland to nebyl.
Mimo to jsem se snažil si dokázat, že zábava na párty není přímo úměrná obsahu tequilly v krvi - a srkal vínko...a kolu. Tak nevím... :) Ale když nic jiného, tak mi dneska není blbě.

Příjemně mě překvapila tahle velikonoční záležitost:
Neděle 27. března 2005 - Roxy - KID LOCO DJ set