After Festival Update ;)

14-08-05

V uších mi šumí a mám pocit, že každým momentem usnu. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.. Ale :) stálo to za to. Stereo MCs proběhli tak, jak jsem si to v duchu představoval - I felt the vibe prostě :)) Adam Freeland nakonec taky - opět se opakovalo schéma: půlka nic moc, pak ten jeho remix Nirvany a následná destrukce publika. Tentokrát sebou měl i jakéhosi MC a lili do sebe na podiu Stolichnaiu s juicem. Totální vykalení - až Freeland sthnul mixák káblem od sluchátek (a to ho měl sakra dlouhý) a z pultu crčela proudem vodka. Oklepali, otřeli ručníkem a jakoby nic se bez přestávky jelo dál. Trochu zpunkeřili - pánové..
Zato Hype pak musel mít čudlíky upatlané a šavle zalepené :) Ale toho už jsem nedal a šel spát resp. mrznout do stanu. brr..
Ač to v pátek ráno nevypadalo, tak nakonec parádní víkend s kompletní paletou počasí (jo - nesněžilo vlastně.. tak nic..) a hromadou známých které jsem rád viděl. Zvláštní - s některými se člověk potká miliardkrát haluz-náhodou - s jinými se i po 20ti smskách hledá a nenajde..
Nejvíc tady musím poděkovat Lazarovi potažmo Alžbětě za výborné pořešení vstupu. (tzv. 895x díky :) A koneckonců i dvěma gráciím - Anničce a Klárce + prolHaně za milou společnost a "dobré stanové sousedství" :)